Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plany 2K na E3 najwyraźniej wyciekły, w tym Borderlands Spinoff i Marvel Game

Ogłoszenia 2K Games dotyczące E3 prawdopodobnie wyciekły na Reddit, że zawierają demo Borderlands z Tiny Tina, nową grę Marvela i bardzo wczesną grę akcji.

według ostatni reddit który otrzymał Ukłon na Twitterze dziennikarza Bloomberga Jasona SchreyeraReklamy 2K na E3 mogą zawierać tytuł uniwersum Borderlands o nazwie kodowej Daffodil, potencjalnie nazywany Wonderlands lub Tiny Tina’s Wonderlands (oba są już zarejestrowane przez 2K). Mówi się, że rozgrywka jest podobna do innych gier Borderlands i zawiera wielowarstwowych bohaterów do zabawy.

Aktualizacja 21.06.2011 o 16:30 czasu PT: Od tego czasu zło ćwierkanie Ponownie wyciek 2K jest prawdziwy, ale nie „pewny, czy wszystko będzie na E3”.

Innym potencjalnie ujawnionym ogłoszeniem jest nowa gra Firaxis, o której mówi się, że jest turową grą akcji z postaciami Marvela. Według źródła przecieku, został on opisany jako „XCOM with Marvel Heroes” i może zawierać „słynnych aktorów” wyrażających swoje postacie.

W przecieku znajduje się również coś, co źródło nazwało „Codename Volt”, gra akcji, która „wydaje się być na naprawdę wczesnym etapie” i została opisana jako „Cthulu spotyka Saints Row”. Nie było jasne, jakie studio tworzyło tę grę, chociaż mnich zwrócił na to uwagę w zeszłym roku inny wyciek Okazało się, że Hangar13 pracował nad „otwartym światem science fiction z elementami nadprzyrodzonymi”, którym może być.

Wreszcie, nie zaskakuje NBA 2K22, z Dirkiem Nowitzkim na okładce (chociaż inni sportowcy również mogą pojawić się w innych wydaniach).

Na razie to wszystko niestety tylko plotki. 2K oficjalnie ogłosiło, że ma w sumie 21 gier, które mają zostać wydane od teraz do marca, z których cztery to „imersyjne wersje podstawowe”, a dwie to nowe franczyzy. Jedna z tych nowych franczyz jest tworzona przez Gearbox, chociaż okazjonalna Tiny Tina prawdopodobnie nie liczyłaby się jako nowa franczyza w tym przypadku, więc możliwe, że w kartach jest coś innego.

READ  Google Pixel 6 Pro do przeglądu

Tak czy inaczej, będziemy mieli szansę zobaczyć, jakie naprawdę będą plany 2K podczas targów E3 2021 i pobliskich wydarzeń, które można znaleźć w naszej relacji w ramach IGN Summer of Gaming.

Rebecca Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Umieść tweeta.