Tech

Plany 2K na E3 najwyraźniej wyciekły, w tym Borderlands Spinoff i Marvel Game

Ogłoszenia 2K Games dotyczące E3 prawdopodobnie wyciekły na Reddit, że zawierają demo Borderlands z Tiny Tina, nową grę Marvela i bardzo wczesną grę akcji.

według ostatni reddit który otrzymał Ukłon na Twitterze dziennikarza Bloomberga Jasona SchreyeraReklamy 2K na E3 mogą zawierać tytuł uniwersum Borderlands o nazwie kodowej Daffodil, potencjalnie nazywany Wonderlands lub Tiny Tina’s Wonderlands (oba są już zarejestrowane przez 2K). Mówi się, że rozgrywka jest podobna do innych gier Borderlands i zawiera wielowarstwowych bohaterów do zabawy.

Aktualizacja 21.06.2011 o 16:30 czasu PT: Od tego czasu zło ćwierkanie Ponownie wyciek 2K jest prawdziwy, ale nie „pewny, czy wszystko będzie na E3”.

Innym potencjalnie ujawnionym ogłoszeniem jest nowa gra Firaxis, o której mówi się, że jest turową grą akcji z postaciami Marvela. Według źródła przecieku, został on opisany jako „XCOM with Marvel Heroes” i może zawierać „słynnych aktorów” wyrażających swoje postacie.

W przecieku znajduje się również coś, co źródło nazwało „Codename Volt”, gra akcji, która „wydaje się być na naprawdę wczesnym etapie” i została opisana jako „Cthulu spotyka Saints Row”. Nie było jasne, jakie studio tworzyło tę grę, chociaż mnich zwrócił na to uwagę w zeszłym roku inny wyciek Okazało się, że Hangar13 pracował nad „otwartym światem science fiction z elementami nadprzyrodzonymi”, którym może być.

Wreszcie, nie zaskakuje NBA 2K22, z Dirkiem Nowitzkim na okładce (chociaż inni sportowcy również mogą pojawić się w innych wydaniach).

Na razie to wszystko niestety tylko plotki. 2K oficjalnie ogłosiło, że ma w sumie 21 gier, które mają zostać wydane od teraz do marca, z których cztery to „imersyjne wersje podstawowe”, a dwie to nowe franczyzy. Jedna z tych nowych franczyz jest tworzona przez Gearbox, chociaż okazjonalna Tiny Tina prawdopodobnie nie liczyłaby się jako nowa franczyza w tym przypadku, więc możliwe, że w kartach jest coś innego.

READ  Tesla Model 3 staje się najpopularniejszym autem elektrycznym na baterie na brytyjskich drogach | Przemysł samochodowy

Tak czy inaczej, będziemy mieli szansę zobaczyć, jakie naprawdę będą plany 2K podczas targów E3 2021 i pobliskich wydarzeń, które można znaleźć w naszej relacji w ramach IGN Summer of Gaming.

Rebecca Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Umieść tweeta.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment