Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Talking Point: Jakie darmowe gry PS Plus na lipiec 2021 chcesz?

Co to jest lipiec 2021 PS Więcej Ustawione w linii? kiedy będzie? Darmowe gry PlayStation Plus w lipcu 2021 r Ogłosić? PS Plus pracuje już od kilku miesięcy, a jeśli wierzyć plotkom, lato może być naprawdę bolesne, jeśli jesteś subskrybentem Sony. W tym artykule podzielimy się wszystkimi nowościami Plotki i spekulacje o PS Plus na lipiec 2021 r..

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Wszystkie darmowe gry PS Plus w 2021 r. A Wszystkie gry z kolekcji PS Plus na PS5.

Kiedy darmowe gry PS Plus zostaną ogłoszone w lipcu 2021 roku?

Gry PlayStation Plus są rutynowo ogłaszane w ostatnią środę miesiąca, co oznacza, że ​​być może będziemy musieli trochę poczekać na skład z lipca 2021. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę sposób ułożenia kalendarza w tym miesiącu, nie zostanie on oficjalnie ogłoszony aż do 30 czerwca 2021.

Kiedy darmowe gry PlayStation Plus na lipiec 2021 będą dostępne do pobrania?

Jak wspomniano powyżej, ze względu na sposób, w jaki przypadają daty w tym miesiącu, jest mało prawdopodobne, że będziesz mógł pobrać darmowe gry PS Plus w lipcu 2021 do wtorek 6 lipca 2021.

Czym są darmowe gry PS Plus w lipcu 2021 roku?

Są powody, by sądzić, że jedną z darmowych gier PlayStation Plus w lipcu 2021 będzie port na PS5 Opowieść o zarazie: niewinność. Informacje te wyciekły przed oficjalną zapowiedzią gry, a data premiery 6 lipca zdecydowanie potwierdza te plotki. Zgodnie z poprzednimi prezentami PS5, prawdopodobnie będzie to ograniczone tylko do wersji nowej generacji, więc dopóki to Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5, nie oczekuj, że zostanie dołączona wersja najnowszej generacji. Oznacza to, że gratisy PS4 wciąż są przedmiotem dyskusji, ale Sony rozdało do tej pory kilka crackerów w tym roku, co oznacza, że ​​​​niebo naprawdę jest granicą.

READ  Wygląda na to, że właśnie wyciekł emulator Game Boya z Nintendo Switch Online

Jakie darmowe gry PlayStation Plus na lipiec 2021 chcesz?

Czy byłbyś zadowolony z proponowanego włączenia A Plague Tale: Innocence na PS5? A jakich gier na PS4 szukasz, aby tego lata Twoja subskrypcja zyskała dodatkową wartość? Znasz ćwiczenie: powiedz nam, które darmowe gry PS Plus na lipiec 2021 r. chcesz.


Co jest darmowe Gry na PS Plus w lipcu 2021 r. czy chcesz? Pomyśl o tym i podziel się sugestiami w sekcji komentarzy poniżej.