Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Para przeprowadza się do ich domu za trzy miesiące za 1550 funtów – co dodaje 90 000 funtów do jego wartości.

Para dodała do swojego domu wartość 90 000 funtów w ciągu zaledwie trzech miesięcy – wydając nieco ponad 1500 funtów.

Becky Lynn (34 lata) i partner Adam (33 lata) mieszkają w Surrey z dwójką dzieci Amelią, pięcioletnią i dziewięciomiesięcznym Freddym.

Czteroosobowa rodzina odnowiła swoją posiadłość w nowoczesny, współczesny dom – i dokładnie wyjaśniła, jak to zrobili.

Wcześniej mieszkali w Londynie, ale po zamknięciu zmęczyli się miejskim życiem i przenieśli się na wieś, aby prowadzić bardziej zrelaksowany styl życia.

W lutym tego roku para kupiła stary bungalow z czterema sypialniami za 610 000 funtów i wprowadziła się do posiadłości w marcu.

Nie byli jednak zadowoleni z wyglądu domu i postanowili od razu go wyremontować.

Becky jest zadowolona z wyników i wiadomości od agenta nieruchomości!

Zabrali się do pracy już w pierwszym tygodniu po wprowadzeniu się – a zaledwie trzy miesiące później projekt DIY został ukończony.

„Mieszkaliśmy i pracowaliśmy w Londynie wcześniej, ale z powodu blokady, która zmusiła nas do ponownej oceny naszego życia”, powiedziała Becky, która pracuje w zarządzaniu wydarzeniami.

„Po ekscytujących narodzinach mojego syna dziewięć miesięcy temu uświadomił nam, że rodzina jest wszystkim i że bardziej zrelaksowany styl życia na wsi jest tym, czego najbardziej pragniemy od życia.

„Ponadto mieszkaliśmy w bardzo zurbanizowanym obszarze, w którym rosła przestępczość nożowa. Teraz przenieśliśmy się na wieś, gdzie każdego dnia wędruje więcej koni niż samochodów i dużo dzikiej przyrody”.

Becky i Adam pragnęli też czystej, nowoczesnej przestrzeni, by wreszcie nazwać dom, gdzie mogliby zaprosić przyjaciół i rodzinę na wakacje.

Wcześniej rodzinna kuchnia wyglądała na naprawdę zmęczoną…
Wcześniej rodzinna kuchnia wyglądała na naprawdę zmęczoną…

Teraz to stylowy i nowoczesny pokój w ich cudownym domu
Teraz to stylowy i nowoczesny pokój w ich cudownym domu

Powiedziała: „Ponieważ nie chcieliśmy mieszkać w starym miejscu, postanowiliśmy przemalować cały dom na biało, aby był dla nas wygodniejszy i wygodniejszy, jednocześnie oszczędzając.

READ  Otwarty świat Zeldy to format przyszłości serii, mówi producent Eiji Onuma

„Chcemy móc organizować rocznice i urodziny tak, aby dom wyglądał dobrze, a nie znosić to, co wprowadziliśmy się na rok lub dwa.

„Podczas naszej ostatniej renowacji mieszkaliśmy ze starymi dywanami i tapetami i nienawidziliśmy zapraszania ludzi do wykończenia, ponieważ czuliśmy się jak przysiad!

„Kiedy mieliśmy gości, zawsze chcieliśmy przeprosić za stan niektórych pokoi i powiedzieć, że jesteśmy w trakcie remontu”.

Odbudowę wykonali w zaledwie trzy miesiące
Odbudowę wykonali w zaledwie trzy miesiące

Zaczynając w przedszkolu, Becky pomalowała ściany na biało i przykleiła naklejki, które kupiła eBay.

Dodała także nowe akcesoria do przestrzeni, kosztując parę zaledwie 50 funtów.

W kuchni Becky i Adam pomalowali wszystkie urządzenia na biało i zmienili klamki na złote, co kosztowało zaledwie 100 funtów.

Tymczasem w łazience pomalowali wszystkie brzoskwiniowe kafelki białą farbą do płytek przed zakupem nowej umywalki i toalety Serwis społecznościowy Facebook sklep.

Cała renowacja domu trwała trzy miesiące i kosztowała ich tylko 1500 funtów.

Odbudowę wykonali w zaledwie trzy miesiące
Ogród pary wygląda zupełnie inaczej

Ich nieruchomość jest obecnie warta około 700 000 funtów na rynku, około 90 000 funtów więcej niż ta, którą kupili po renowacji.

Becky i Adam planują remont sypialni jako ostateczny projekt.

W kilku słowach porad dla rodzin, które chcą wyremontować swój dom przy ograniczonym budżecie, Becky powiedziała: „Nie jesteśmy wyszkolonymi profesjonalistami, jesteśmy oczywiście samoukami, nic nie przebije kuchni wyposażonej przez profesjonalistów za 20 000 funtów.

„Ale nasza podróż polega na wykorzystaniu tego, co już masz i nadaniu mu nowego życia.

Łazienka przeszła niesamowitą przemianę
Łazienka przeszła niesamowitą przemianę

„Nie każdy ma tyle rozporządzalnych dochodów lub oszczędności, co my, ale chcą mieć domy, które widzisz تراه Instagram. Nawet przy najmniejszym budżecie możesz osiągnąć piękny pokój i dom.

READ  Według doniesień wartość Sony spadła o 10 miliardów dolarów w związku z „rozczarowującymi” wynikami finansowymi PlayStation

„Moją największą radą jest zrobienie moodboardu, zanim kiwniesz palcem na temat dekorowania lub zdejmowania poprzedniego wystroju, do którego możesz wracać i utrzymać się w budżecie.

„Czasami zdajesz sobie sprawę, że posiadasz już mebel lub wystrój, który można łatwo poddać recyklingowi za pomocą puszki z farbą w sprayu!

„Nigdy nie zaczynaj niszczenia ani wyrzucania rzeczy przed zorganizowaniem moodboardu”.

koszty rodzinne:

Przedszkole – 50 £ Kuchnia – 100 £ Łazienka – 300 £ Pokój Amelii – 200 £ Łazienka, przedpokój i korytarz – 500 £ Nowe urządzenia, taśma, pędzle, inne – 400 £

Razem: £1550