Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Playdate ogłosiło nowe ceny i prezentację w przyszłym tygodniu z aktualizacjami gier i szczegółami zamówienia w przedsprzedaży

Playdate, dziwna żółta, ręczna korbka, w końcu się pojawiła Nowe informacje 8 czerwcaJego producent, Panic Inc. , Dzisiaj.

Prezentacja skoncentrowana na urządzeniach mobilnych zostanie wyemitowana 8 czerwca o godz. 9:00 PT / 12:00 ET i przedstawi nowe informacje o narzędziu, w tym informacje o tym, jak zamówić urządzenie w przedsprzedaży. Ale Panic mówi, że zamówienia w przedsprzedaży nie rozpoczną się natychmiast po zakończeniu prezentacji i obiecuje dać fanom głowy, zanim nadejdzie czas na rozpoczęcie realizacji zamówień.

Oprócz zapowiedzi prezentacji wideo z aktualizacją Playdate na początku przyszłego tygodnia, producent potwierdził również kilka nowych informacji dotyczących urządzenia mobilnego, w tym Nowa cena detaliczna 17930 USD więcej niż cena początkowa.

Jednak pierwszy „sezon” gier dołączanych do urządzenia mobilnego podwoił się z oryginalnych 12 do 24, a Playdate ma teraz 4 GB pamięci wewnętrznej zamiast 2 GB.

Data działalności została pierwotnie ogłoszona w 2019 r., a premiera zaplanowana na 2020 r., ale w październiku firma ogłosiła, że ​​musi Opóźnienie wydania do 2021 W wyniku pandemii COVID-19.

Taylor jest redaktorem naczelnym ds. technologii w IGN. Możesz śledzić ją na Twitterze Umieść tweeta.

READ  Ten uroczy rozdział z jakiegoś powodu uruchomił DOOM na Notepad.exe