Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tyson Fury wymienia sześciu brytyjskich zawodników wagi ciężkiej

Tyson Fury wymienia sześciu brytyjskich zawodników wagi ciężkiej

Tyson Fury ma się zmierzyć z Francisem Ngannou w październiku.

Tyson Fury przeanalizował kilku brytyjskich wojowników jako „gorących”, jak zasugerował, że Anthony Joshua zainspirował nowe pokolenie talentów.

Fury jest niepokonanym mistrzem WBC, podczas gdy Joshua jest teraz zdetronizowany po dwóch porażkach z Ołeksandrem Usykiem, ale był dwukrotnym zunifikowanym mistrzem wagi ciężkiej IBF, WBO i WBA.

Ta para jest połączona w ogólno-brytyjskiej bitwie, ale starcie nie wydaje się być bliższe niż w jakimkolwiek momencie ich rywalizacji, rozmawiając z Podniebne sporty Fury był zadowolony, chwaląc się nawzajem za ich wysiłki.

„Myślę, że razem ze mną i AJ daliśmy im wiele do zdobycia” – powiedział.

„Daliśmy im dużo nadziei, że możemy to zrobić. Ponieważ zanim zostałem mistrzem świata, Wielka Brytania miała tylko sześć lub pięć krajów. [heavyweight] Mistrzowie historii boksu.

„Nagle trochę się spóźniliśmy” – dodał. „Na świecie jest wielu wysoko ocenianych zawodników wagi ciężkiej. Myślę, że zainspirowaliśmy wielu ludzi i mam nadzieję, że mogą przejść dalej i nadal dobrze sobie radzić w dywizji”.

Omawiając najlepsze, co kraj ma do zaoferowania, powiedział: „Myślę, że mamy wiele talentów. Młody David Adele, Solomon Dacres, Johnny Fisher, Fraser Clarke, Nathan Gorman i Daniel Dubois.

„W szczególności z tego kraju pochodzi wiele gorących talentów.

„Myślę, że w tej chwili jest wiele dobrych walk na poziomie brytyjskim.

„Nie sądzę, aby byli teraz w pobliżu światowej klasy. Są po prostu młodzi, więc muszą walczyć o tytuły angielskie, może brytyjskie. Więc nie jestem pewien, jak daleko mogą się posunąć, ale z pewnością wyglądają na dobre perspektywy”.

READ  Anthony Joshua pokonałby Tysona Fury, mówi David Hay