Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lekkoatletyka Uniwersytetu Minnesoty

Lekkoatletyka Uniwersytetu Minnesoty

Minneapolis – Zespół ogłosił w piątek, że programy pływania i nurkowania na University of Minnesota dodały Zacha Mertensa do swojego personelu trenerskiego. Będzie pełnił funkcję asystenta trenera.

„Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że Zack do nas dołączył! Był kluczową częścią sukcesu Drury’ego w ciągu ostatnich kilku lat” – dyrektor ds. pływania i nurkowania Kelly’ego Cramera Powiedział. „Zach jest kreatywny i niestrudzony w swoim podejściu do rekrutacji i udowodnił, że jest świetnym mentorem i trenerem Panter. Nie możemy się doczekać pozytywnego wpływu Zacha na naszych uczniów-sportowców oraz na cały program Golden Gopher Swim and Diving. ”

Dołączając do The Gophers po spędzeniu sześciu sezonów w sztabie szkoleniowym pływania i nurkowania na Drury University w Springfield, Mertens służył jako pełnoetatowy asystent przez pięć sezonów w Panthers.

„Jestem wdzięczny trenerowi Kramerowi i Wydziałowi Athletic University of Minnesota za tę niesamowitą szansę” – powiedział Mertens. „U” ucieleśnia zaangażowanie w dążenie do doskonałości w całym doświadczeniu ucznia-sportowca na niezrównanej scenie rywalizacji. Jestem podekscytowany, że mogę być częścią tak oddanego zespołu. Gophers!

W latach 2022-23 pomógł męskiej drużynie pływackiej i nurkowej zdobyć drugie miejsce w NCAA, a także mistrzostwa krajowe w pięciu imprezach. Kobieca drużyna Drury’ego zajęła czwarte miejsce w kraju i zdobyła mistrzostwo GLVC.

W męskiej drużynie Panthers 2021 znalazł się Karol Ostrowski, który otrzymał tytuł GLVC Freshman of the Year i walczył o reprezentację Polski na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2021.

Mertens ukończył Baptist University w Ouachita w 2014 roku, uzyskując dyplom z historii i nauk politycznych, i został wybrany do Akademickiego Zespołu All-NSISC w 2013 i 2014 roku.

Mertens był również stypendystą im. Jana K. Freemana w CSCAA w 2022 r. Stypendium im. Jana Freemana jest przyznawane corocznie sześciu asystentom trenerów z college’u, których wyjątkowy wkład przyniósł ich instytucji uznanie i których przywództwo, uczciwość, uczciwość, nastawienie do rywalizacji i osobiste hojność podsumowuje te cechy, które odzwierciedla Jan Freeman.

READ  Diecezja Youngstown udzieliła 3 święceń kapłańskich | Wiadomości, sport, praca