Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trzy walczą o 59. Dni Otwarte |  Wiadomości, sport, praca

Trzy walczą o 59. Dni Otwarte | Wiadomości, sport, praca

Gdyby nie orzeczenie Sądu Najwyższego Ohio i Sekretarz Stanu odrzucił remis, demokratka Lauren McNally wystąpiłaby przeciwko kandydatowi duchownemu na 59 miejsce w Ohio.

McNally, piąty członek Rady Miejskiej Youngstown, wygrał prawybory Demokratów o miejsce, pokonując trzech innych kandydatów. Żaden republikanin nie podszedł do fotela.

Eric Ungaro, burmistrz Polski i nowy przedsiębiorca ze Springfield, Greg Pait, złożyli wnioski o nominacje jako niezależni kandydaci na to stanowisko.

22 sierpnia komisja wyborcza hrabstwa Mahoning głosowała 3 do 1, aby zdyskredytować Ungaro – biorąc pod uwagę, że był demokratą. Ale Sąd Najwyższy Ohio uchylił tę decyzję w orzeczeniu z 22 września, że ​​Ongaro musi zostać umieszczony na liście do głosowania. Zostało to stwierdzone w decyzji sądu 4-3.

Komisja Wyborcza 29 sierpnia utknęła w impasie 2-2 w kwestii kwalifikowalności Beight, gdy Demokraci głosowali przeciwko niej, a Republikanie za. Sekretarz stanu Ohio Frank LaRose, republikanin, zerwał remis 14 września, orzekając, że Beight jest niezależny i utrzymując go w głosowaniu.

Cecil Munro z Youngstown, który bezskutecznie startował na kilku wybranych stanowiskach, zgłosił się jako kandydat na książkę.

Nowo narysowany Dystrykt 59 obejmuje Youngstown, Coitsville, Ellsworth, Polska, Sebring, New Middletown, North Lima, Smith, Goshen, Green, Beaver i Springfield, wraz z czterema miastami w północno-zachodnim hrabstwie Columbiana.

Sąd Najwyższy Ohio orzekł, że mapy legislacyjne przerysowane przez republikanów są pięć razy niezgodne z konstytucją. Ale sąd federalny zezwolił jedynie na odwzorowanie tych wyborów.

McNally

McNally, która zasiada w Radzie Youngstown od stycznia 2016 r., powiedziała, że ​​jej trzy najważniejsze priorytety to współpraca ze szkołami, aby zapewnić im narzędzia do właściwej edukacji uczniów, współpraca z grupami półpublicznymi w celu pobudzenia rozwoju gospodarczego i łączenie różnych podmiotów do działania. W kierunku rozwoju infrastruktury regionalnej.

READ  Kanadyjka Christine Sinclair nie zagrała w finale nagrody FIFA Women's Player of the Year

„Nadal skupiam się na zdroworozsądkowym ustawodawstwie, które działa dla naszych rodzin i naszych firm, ponieważ odeszliśmy od tego” Powiedziała. „Nie skupiamy się tylko na rzeczach, które na co dzień czynią nasze życie lepszym, które umożliwiają naszym rodzinom uzyskanie więcej niż to, co mieli ich rodzice, aby uzyskać dodatkowy czas na wolontariat w ich kościołach lub na szkolnych piknikach. 60, 70 godzin tygodniowo i nie spędzamy. Śmiało i jest coś, co musi się zmienić.”

Chce współpracować z kuratorami edukacji, aby wzbogacić każdy okręg o pomoc państwa, a także współpracować z agencjami siły roboczej, stowarzyszeniami biznesowymi i związkami zawodowymi, aby zapewnić alternatywne możliwości edukacyjne i ścieżki kariery.

„To naprawdę ważne, abyśmy upewnili się, że nasi uczniowie mają wszystkie dostępne możliwości i że wiedzieli o tym i wiedzieli o tym wcześnie” Powiedziała. „I nie stygmatyzujemy ani nie traktujemy dzieci inaczej, jeśli zdecydują się pójść do czteroletniego college’u lub zdecydują się iść do szkoły handlowej lub pójść do college’u społecznego. Chodzi o zmianę narracji wokół tego. „

McNally powiedziała, że ​​planuje współpracować z organizacjami takimi jak Youngstown Warren Regional Chamber, Eastgate Regional Council of Governments, Economic Working Group i Western Reserve Port Authority, aby stymulować rozwój gospodarczy w regionie, a także gromadzić różne grupy, aby „Praca nad tworzeniem regionalnych planów rozwoju infrastruktury i rozwoju gospodarczego, które korzystają z naszych zasobów”.

Ungaro

Ungaro, polski zarządca miasta od 2012 roku i nauczyciel edukacji specjalnej, wymienił swoje priorytety jako pomoc osobom z problemami zdrowia psychicznego i uzależnienia, poprawa edukacji publicznej i promowanie rozwoju gospodarczego.

Ongaro powiedział, że będzie współpracował z lokalnymi urzędnikami i będzie łącznikiem z gubernatorem, aby nadać priorytet temu, co jest potrzebne do rozwoju gospodarki regionu.

Ungaro powiedział, że będzie „symulacja” Jego ojciec – Patrick Ungaro, zmarły były burmistrz Youngstown – pracując ze wszystkimi ludźmi, niezależnie od przynależności partyjnej.

READ  Kojoty dodają europejskiego talentu i więcej głośności drugiego dnia

„Nr 1, (ty) musisz być otwarty i pracować z kimkolwiek, z kim musisz pracować, aby wykonać pracę” Powiedział. „Musisz mieć dobre relacje z lokalnymi urzędnikami, aby to ułatwić i przywrócić pieniądze na uporządkowanie niektórych obszarów, pomoc w modernizacji infrastruktury i przygotowanie projektów gotowych do pracy z republikańskimi senatorami w republikańskich przedstawicielach stanowych i republikańskich gubernatorach i wszelkim innym musisz pracować.”

Ungaro powiedział, że ma 30 lat doświadczenia w szkole publicznej.

„Zaprezentuję realną perspektywę i pomogę w stworzeniu ustawodawstwa wzmacniającego usługi w zakresie zdrowia psychicznego w naszych szkołach” Powiedział. „Zamiast uzbrajać nauczycieli, musimy finansować wyszkolonych funkcjonariuszy i współpracować z naszymi lokalnymi wydziałami policji, tak jak robimy to w Polsce, aby zapewnić naszym dzieciom bezpieczeństwo”.

Ungaro powiedział, że nadal będzie to robił „Wspieraj finansowanie i zachęcanie uczniów szkół zawodowych i szkół zawodowych. W ciągu ostatnich 30 lat nauczania ten trend idzie w dobrym kierunku i musimy kontynuować.”

Światło

Beight z New Springfield jest członkiem zarządzającym TMPB, firmy oferującej automaty sprzedające, od czerwca 2016 r. Po raz pierwszy kandyduje na stanowisko z wyboru.

Jego priorytety to przyciąganie i wspieranie biznesu, priorytetowe traktowanie prawa i porządku oraz skupienie się bardziej na edukacji od przedszkola do szkoły średniej iw mniejszym stopniu na szkolnictwie wyższym.

Przyciągając i wspierając firmy, Beight powiedział: „Lepiej kupujesz dla ludzi. Myślę też, że pracując w biznesie i mając do czynienia z wieloma innymi małymi firmami, ten obszar przez lata przejmował pewne zmiany w pewnych sprawach i nie spojrzał na to, co naprawdę tam jest i jacy ustawodawcy może zrobić, aby wesprzeć to, co już istnieje. Czy możesz pomóc im się rozwijać? Czy możesz pomóc im się rozwijać?

Beight chce, aby policja była lepiej finansowana, a sądy powinny dbać o bezpieczeństwo społeczeństwa podczas skazywania przestępców.

„Myślę, że twardość wobec przestępczości jest lepszą polityką” Powiedział.

READ  Bez drastycznych zmian dla Belgii po ciężkiej porażce dla Holandii

Beight chce również skoncentrować pieniądze pochodzące z podatków na edukację K-12, a tym bardziej na czteroletnią edukację w college’u.

„Osobiście uważam, że system uniwersytecki ma przed sobą złą przyszłość” Powiedział. „Myślę, że biorąc pod uwagę ceny i wydatki, ludzie nie mogą już sobie pozwolić na pójście na studia. Jaki zwrot z inwestycji dla wielu, wielu stopni naukowych jest zły. „

Należy bardziej skoncentrować się na kolegiach społecznych, szkołach zawodowych i szkoleniach zawodowych, powiedział Bate.

[email protected]


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej