Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Złote dziewczyny są właścicielami ringu na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Boksie AIBA

Smak osiągnięć jest słodszy, biorąc pod uwagę fakt, że wiele szkoleń podczas postoju w zeszłym roku było prowadzonych onlineIndyjscy bokserzy zmobilizowali się do walki rankingowej na Mistrzostwach Świata Juniorów w Boksie AIBA w zeszłym miesiącu. Siedmiu z nich dotarło do finału w Kielcach i wszyscy zgarnęli złoty medal – indyjski rekord za tak wyjątkową imprezę. Sachin zdobył ósmy złoty medal w wadze (56 kg), który dotarł do finału mężczyzn.

Zdobywcy złotych medali – Jetika Narwal (48 kg), Pepperujisana Chanu (51 kg), Poonam (57 kg), Finca (60 kg), Arundhati.

Choudhary (69 kg), T Sanamacha Chanu (75 kg) i Alfiya Pathan (+ 81 kg) – bardzo odważna i zmotywowana grupa, która zrobiła ogromną falę w świecie boksu, zdobywając ringi.

„To był wyjątkowy występ dziewcząt, które wzajemnie się stymulowały” – powiedział dla The Telegraph Bhaskar Bhatt, trener młodzieżowej drużyny narodowej. „Szczerze mówiąc, spodziewaliśmy się 4-5 złotych od dziewczyn. Siedem to bardzo ciekawa nagroda”.

Smak osiągnięć jest słodszy, biorąc pod uwagę fakt, że wiele szkoleń podczas postoju w zeszłym roku było prowadzonych online.

„Również dla nas była to nowa koncepcja, że ​​trening gimnastyczny można przeprowadzić przez internet… Ale udało się. Trenerzy, dietetyk, fizjoterapeuta, psycholog i trener fitness byli po to, aby sprostać wszystkim potrzebom podopiecznych. ”.

Zaondulowany

Poprzedni najlepszy wynik Indii to pięć złotych na spotkaniu w Guwahati w 2017 roku.

Rozmowa z medalistami w wieku od 17 do 18 lat ujawniła ich męstwo i odwagę.

Weźmy na przykład Vinkę. Kiedy miała 5 lat ta dziewczyna z Haryany spadła z drugiego piętra swojego domu i potrzebowała 25 szwów.

„Lekarze surowo zabronili mi grać w jakiekolwiek gry, w których istnieje ryzyko kontuzji”. Zaśmiałem się.

Milenialsi obserwując klatkę piersiową swojego brata, odczuwali intensywne pragnienie ćwiczeń.

READ  Polska kupuje 32 śmigłowce od włoskiej firmy Leonardo

„Potem film Mary Kum sprawił, że zdecydowałam się zaangażować w boks” – powiedziała.

Pochodząca z konserwatywnej rodziny, pierwszą przeszkodą było uzyskanie pozwolenia od ojca. „Na początku było to wyraźne„ nie ””. Po wielu błaganiach i trzy do czterech dni ciągłego płaczu ustąpił.

Kota Arundhati zdecydował się uprawiać sport po tym, jak regularnie bił chłopców w szkole.

Dziewczyny skupiły się na igrzyskach olimpijskich w 2024 r. To nie jest sen niemożliwy do spełnienia, prawda?