Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mary H Finn 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca

Liberty – Pani Mary H Finn, lat 98, zmarła w piątek rano, 7 maja 2021 r., W swoim domu.

Mary urodziła się 1 kwietnia 1928 roku w Youngstown jako córka Mike’a i Mary Fenduli Harasimów.

Pracowała w Paramount Theatre jako producent biletów i pracowała jako moderator w Trust Con podczas II wojny światowej.

Ukończyła Youngstown State University z tytułem Bachelor of Science in Education w 1962 i wróciła z tytułem Master of Science in Education w 1971. Szkoła uczyła w St. Anthony, Grant, Jefferson, Washington i West Elementary Schools.

Do największych przyjemności Mary należy uprawianie ogrodu, gra w karty i spędzanie czasu z dziećmi, wnukami i prawnukami.

Mary wyjeżdża, aby pielęgnować pamięć o swoim synu Thomasie (Denis) Finn III z Polski; Oraz córka Marilyn (Jeff) Lemire z Liberty Town. Zostawiła również swoich wnuków, Thomasa (Yvette) Fenn IV, Johna (Sharon) Fenn, Melissę Fenn, Patricka (Christine) Fenn, Edwarda Lemire i Jennifer (Joshua) Pierre. Ma również pięcioro wnucząt, Toma (Kate) Finn, Helly Finn, Carter Finn, Matthew Finn i Owen Lemire.

Mary wyszła za mąż za swojego męża, Thomasa J. Finna, 27 marca 1944 r. Zmarł 16 października 2009 r. Poprzedzili ją jej sześciu braci Steve, Al, John, Mike, Charles i Nick.

Nabożeństwa Maryam odbędą się w piątek w południe 14 maja 2021 r. Na pogrzebie Szabo & Sons. Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do domu pogrzebowego od 10:00 do południa przed nabożeństwem.

W godzinach wezwania i pogrzebu będą przestrzegane wymagania dotyczące dystansu społecznego i maski.

Aranżacją zajął się Dom Pogrzebowy Szabo and Sons.

(Uwaga specjalna)

READ  W tym tygodniu w historii: Policjanci dołączają do czwartej grupy | Wiadomości, sport, praca