Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Środowiskowe przedsięwzięcie: wolontariusze sadzą drzewa w Canfield |  Wiadomości, sport, praca

Środowiskowe przedsięwzięcie: wolontariusze sadzą drzewa w Canfield | Wiadomości, sport, praca

Dan Havullo, superintendent FirstEnergy Environmental Group, sadzi drzewo w czwartek w Collier Reserve na Western Reserve Road w Canfield. Zespół kilkunastu wolontariuszy spędził poranek na sadzeniu 300 małych drzewek, aby zalesić wcześniej zamieszkaną ziemię. Zdjęcie pracowników / Ashley Fox

Canfield – Grupa wolontariuszy przygotowana do stawienia czoła porywemu wiatrowi w czwartek za ich udział w działaniach Dnia Ziemi.

Kilkunastu wolontariuszy FirstEnergy współpracowało przy zasadzeniu 300 różnych drzew liściastych w rezerwacie Collier przy Western Reserve Road.

Jednym z tych wolontariuszy był mieszkaniec Cortland i menadżer w PennPower Jeff Doran.

Powiedział, że odrobina brudu na rękach to dla niego inna sprawa.

Powiedział: „Jestem po stronie operacji”. „To my musimy wykorzenić wszystkie drzewa, kiedy podnosimy słupy i druty”.

Doran powiedział, że czwartkowa akcja to sposób na oddanie środowisku.

Rzeczniczka FirstEnergy powiedziała, że ​​jest to część większej inicjatywy prowadzonej przez spółkę użyteczności publicznej Lauren Seabores.

Zielone zespoły FirstEnergy, pracownicy firmy, którzy poświęcają swój czas na wspieranie inicjatyw środowiskowych, również zajmują się recyklingiem, między innymi w tym roku.

Celem w tym roku jest zasadzenie co najmniej 10 000 drzew na obszarze usługowym firmy w sześciu stanach.

Firma FirstEnergy podarowała drzewa, kołki i rury w celu ochrony młodych roślin.

Oprócz siedziby Collier, firma przekazała również prawie 400 drzew Boy Scouts of America w rejonie Youngstown. Siborkis powiedział, że około 350 drzew zostanie posadzonych w Camp Stampo i Polskim Lesie Miejskim, a także 100 kolejnych klonów cukrowych, które zostaną rozdane podczas sobotniego Dnia Ziemi.

Inne wydarzenia Dnia Ziemi obejmowały posadzenie 500 drzew w Parku Narodowym Cuyahoga Valley i ponad 1500 drzew w Cleveland Metro Parks.

Dan Havalo z Polski powiedział, że firma „wykonuje świetną robotę” z rozmachem sadzenia drzew. Jest przełożonym w spółce grupy środowiskowej.

READ  Kenijski sprinter Shadrach Chesire został zdyskwalifikowany z kwalifikacji w Polsce po pozytywnym wyniku testu antydopingowego

Powiedział, że nic nie wskazuje na to, by tempo sadzenia spadło w tym roku. „Ostatecznie lepsze środowisko pomaga naszym klientom i wszystkim. Wszyscy chcemy się rozwijać”.

Collier Preserve znajduje się na 303 akrach, wyjaśnił Nick Dereco, urzędnik ds. Zasobów naturalnych w Mill Creek MetroParks.

W czwartek zespół skupił się na obsadzeniu 11-akrowego obszaru, znanego jako Elmtree Demo Area.

Celem, jak powiedział, jest ponowne zalesienie obszaru, który był kiedyś domem. „Zamiast pozwolić, by pole wróciło naturalnie, zaczynamy je”, sadząc drzewa, powiedział Deriko.

Dla Dorana możliwość wolontariatu w czwartek była nieco nostalgiczna, ponieważ praca przypomniała mu o tym, jak „robił takie rzeczy, kiedy był dzieckiem z moim tatą”.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej