Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marist Army Orange New Paltz Mount Saint Mary to kolekcjonerski notatnik sportowy

Cortlandt Manor Marist Tori Jarosz po raz drugi bierze udział w obozie treningowym WNBA Dallas Wings. Zrobiła też to w 2016 roku, po ostatnim sezonie w Marist.

Yarros grał zawodowo w ośmiu krajach: Stanach Zjednoczonych, Polsce, Włoszech, Grecji, Izraelu, Litwie, Australii i Portoryko. Jej ostatnim przystankiem był Zagłębie Sosnowiec z pierwszej ligi polskiej. W 18 meczach miała średnio 10,7 punktu i 8,6 zbiórek i zapłaciła prawie 51 procent boiska.

W Marist Jarosz był pierwszym zespołem, który dwukrotnie wybrał All-Metro Atlantic w 2015 i 2016 roku i został uznany za Gracza Roku MAAC. Z ponad 82 meczami w karierze, Jarosz zajął pierwsze miejsce w historii serialu ze średnią 8,7 zbiórek na mecz i 186 figurami. Uzyskiwała średnio 15 punktów na mecz i płaciła 48,9 procent.

Yarosh jest trzecim graczem Marist, który wziął udział w obozie treningowym WNBA. Rachel Fitz zrobiła to z Connecticut Sun i Vivi Camara z New York Liberty. Od lata 2020 roku czterech kolejnych absolwentów Marist zarejestrowało się, aby grać zawodowo za granicą: Maura Fitzpatrick (2019) w Szwecji; Alana Gilmer (2020) w Finlandii; Lovisa Henningsdottir (2019) w Islandii; Oraz Maria Laterza (2011) we Włoszech.