Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

South Ring zdobywa 15 bramek w wygranym 9:0 meczu z Polską |  Wiadomości, sport, praca

South Ring zdobywa 15 bramek w wygranym 9:0 meczu z Polską | Wiadomości, sport, praca

ZDJĘCIE STRUKTURY / Julie Stachowicz z Neila Madhavana, asystenta trenera South Ring, Dona Vereena, uderza pięścią podczas rotacji w trzeciej bazie po zdobyciu home runa w szóstej rundzie zwycięstwa Raiders nad Polską 9: 0 w środę wieczorem.

BEAVER TOWNSHIP South Range ma pewność, że może znokautować każdego, zawsze i wszędzie.

Raiders sprawdzili to w zeszłym tygodniu w Myrtle Beach, gdzie grali w turnieju Spring Break, i ponownie w środę wieczorem przeciwko Polsce, pokonując w obu przypadkach śpiewająco.

South Ring trafił 15 strikeoutów przeciwko Bulldogs, odcinając Polskę 9-0.

„Widzieliśmy kilka naprawdę dobrych promocji (w Myrtle Beach)” – powiedział trener South Ring, Jeff DeRose. „Widzieliśmy tam (miotacz) i pojechaliśmy do jej liceum, a nie do kompleksu, w którym byliśmy na turnieju, ale poszliśmy do szkoły oddalonej o 45 minut i zobaczyliśmy dziewczynę rzucającą 66 mil na godzinę. prawdziwa okazja i wybiliśmy ją z gry, więc myślę, że niezależnie od tego, kto stoi na wzgórzu, jesteśmy pewni naszej obecności.

„Rozmawiałem z dziewczynami po (meczu z Polską) i powiedziałem im, że wykonały dobrą robotę uderzając, a one skomentowały, że to było jak trening odbijania. (Polska miotaczka Katie McDonald) jest dobrym miotaczem, my jesteśmy tylko dobrymi zespół uderzeniowy”.

Raiders od razu podnieśli się z miejsca, w którym przerwali wiosenną przerwę, zdobywając dwa gole w czterech prostych trafieniach w pierwszej rundzie. W drugim South Range dodał jeszcze trzy trafienia, ale był w stanie zdobyć tylko jeden bieg.

Bulldogs byli wtedy w stanie uspokoić pałkarzy Raiders przez trzy inningi, w tym podwójną grę jeden na jednego 1-3, aby wyjść z trzeciej inningu.

Ale South Ring wysadził wszystko w szóstym marszu przez zamówienie i zdobył sześć runów na pięć strajków. Julie Stachowicz i Kyra Brogan otrzymały dwustopniowe wybuchy, które pomogły ugruntować prowadzenie Raiders.

READ  Polscy posłowie zatwierdzają kontrowersyjną ustawę wymierzoną w opozycję

„Tęskniliśmy za naszymi miejscami” powiedział trener reprezentacji Polski Jim Sierich. „Takie wielkie hity, kiedy tęsknisz za swoimi miejscami, uderzą cię. Tak się stało. Wrócimy (czwartek) z tą samą mentalnością i zdobędziemy je (potem).”

Gdy South Range gromadziło pałkarzy, Polska walczyła o dopasowanie Raiders do talerza. Bulldogs zakończyli z zaledwie pięcioma strajkami przeciwko Stachowiczowi, który miał dziewięć strajków i tylko cztery wykluczenia.

„Jej występ był niesamowity” DeRose powiedział o Stachowiczu. Powiedziała mi nawet: „Dzisiaj rzucam piłką mocniej” i widziałem to. Julie mierzyła swój czas poniżej 60. i postawiła mecz w piekle… Julie objęła prowadzenie, nigdy się nie trzęsła, gdy mieli biegaczy na pierwszym i drugim miejscu dwa razy podczas meczu. To ona. Wiesz, że ma za sobą solidną obronę, a my oczywiście pomagamy jej również w ofensywie.

Ilekroć Polska próbowała nabrać rozpędu, South Range zamykał sprawy.

Na przykład w trzeciej rundzie, przegrywając trzema biegami, Bulldogi dostały dwa pałkarze na pierwszej bazie bez żadnych autów. Ale w następnej rundzie South Ring zamknął drzwi rzadką potrójną grą 4-3-6.

„Dostajesz biegaczy na pierwszym i drugim miejscu, nikt nie odpada, i masz nadzieję, że pójdziesz dalej – wykonaj jeden lub dwa, a może trzy biegi” – powiedział Sirish. „Ale trzeba im przyznać, że wykonali świetną robotę. To była świetna gra i zostaliśmy przyłapani na oglądaniu wysychającej farby.”

Najpierw drugi bazowy Jimmy Verene zanurkował w zanurzoną ziemię, aby najpierw złapać niski bieg Mary Brunt, a następnie Vereen rzucił piłkę do Samanthy Sosani jako pierwszej, aby zmusić biegaczkę do tam. Sozzani zakończył grę, ściskając piłkę Broganowi na drugiej bazie, aby oznaczyć polskiego biegacza, który był poza bazą.

„Nie pracujemy konkretnie nad potrójnymi grami, ale pracujemy nad podwójnymi grami” – powiedział. — powiedział DeRose. „Kiedy w pobliżu jest dziewczyna i wiemy, że na początku mamy siłę, zawsze szukamy tej dziewczyny, która podwoi ją. Dziewczyny są oczywiście bardzo ostrożne, jeśli chodzi o to, co dzieje się przed nimi. Kiedy Jamie to chwycił, natychmiast spojrzała na jednego z zawodników, a potem (Sosani) od razu na drugiego biegacza. Zagraliśmy świetną obronę i zdecydowanie to było widać ”.

READ  David M Mastery 1961-2022 | Wiadomości, sport, praca

South Range wyruszy dziś w podróż do Polski o 17:00 na mecz drugi z serii home-and-home.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej