Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Łukasz Różański: Elen Babic nie może się zmienić.  A gdyby to była strzelanina, nie wycofałbym się |  Wiadomości bokserskie

Łukasz Różański: Elen Babic nie może się zmienić. A gdyby to była strzelanina, nie wycofałbym się | Wiadomości bokserskie

Łukasz Różański ani przez chwilę nie wierzył zapewnieniom Alena Babicia, że ​​raczej będzie próbował go pokonać w sobotnim starciu niż walczyć z nim. Podniebne sporty; Babik obiecał: „Nie przestanie, nie podda się i nie cofnie. Jestem taki sam”.

przez John Dineen, dziennikarz sportowy


21:11, Wielka Brytania, środa 19 kwietnia 2023 r

Alen Babic nie musiał grozić. Wie, że sobotnie starcie z Lukasem Różańskim wywoła nieokiełznaną wściekłość bez względu na to, jak długo potrwa mecz.

Polski Różański uważany jest za silnego awanturnika, który nie wyszedł poza cztery rundy. Podobnie Babak ma wskaźnik nokautów wynoszący 90 procent. Nie bez powodu jest znany jako „Savage”.

Gdy Babić wszedł do podziemnej sali pod rzeszowskim rynkiem, gdzie miała się odbyć ich ostatnia konferencja prasowa, stanął twarzą w twarz z Różańskim.


zdjęcie:
Alen Babic walczy z Łukaszem Różańskim o nowy tytuł WBC Bridgerweight na żywo w Sky Sports w sobotę (Zdjęcia: Lawrence Lustig/BOXXER)

Obaj bokserzy nie musieli się mierzyć. Wiedzą dokładnie, co ich czeka, gdy zderzą się w ten weekend, na żywo Podniebne sporty.

Babik, który był w ciemnym garniturze, bez uśmiechu wyciągnął rękę, by uścisnąć dłoń Różanskiego. Wojownik z rodzinnego miasta wziął go i skinął swoją ochrypłą głową i ruszyli dalej.

Można ich już ucywilizować, bo nikogo nie trzeba przekonywać, że ich sobotnie starcie będzie niczym innym jak totalnym, totalnym szturmem. Żaden z mężczyzn nie spodziewa się, że zajdzie daleko.

„On się nie zatrzyma, nie podda się, nie cofnie się. Jestem taki sam” – powiedział zebranym mediom Babic. Nikt nie oczekuje końca tej walki.

Ale ostrzegł: „Spróbuję boksu. Jestem znacznie lepszym bokserem. Mówię o moim amatorskim doświadczeniu”.

„Byłem na mistrzostwach Europy, miałem wiele meczów międzynarodowych.


zdjęcie:
Babic jest przekonany, że ma wyższy poziom umiejętności bokserskich niż Różański

„Ale wiesz, co mówią, dostajesz uderzenie za pierwszym razem i wszystko wychodzi przez okno.

READ  Polska zachęcać do rozliczeń w sprawach kredytów walutowych

„Jestem gotów iść i tańczyć przez 12 rund lub walczyć szaleńczo. Jestem gotowy na najlepszą walkę w moim życiu. Wszystkie 11 walk było szalonych, dlatego chcę, aby były 12 razy lepsze niż wszystkie te walki ”.

Różanski odrzucił twierdzenie Babicia, że ​​raczej będzie wyglądał na zewnątrz niż z nim walczył.

„Nie wierzę mu, nie sądzę, żeby wiele się zmienił podczas ostatniego zgrupowania z nowym trenerem. Więc myślę, że będzie to stary Alen Babic” – powiedział Różanski. Sky Sports News.

„Spodziewam się trudnej walki, ale jestem gotowy na każdy scenariusz.

„Zobaczymy na ringu. Jeśli to jest strzelanina, nie zamierzam się powstrzymywać. Idę do przodu i wygram tę walkę”.

Oglądaj na żywo walkę Alena Babicia z Łukaszem Różańskim o nowy tytuł WBC w wadze pomostowej Podniebne sporty sobotni wieczór