Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Soapbox: Premiera Midnight Splatoon 3 wyglądała nieco inaczej

Soapbox: Premiera Midnight Splatoon 3 wyglądała nieco inaczej

Zdjęcie: Nintendo Live/James Milky

Ach, wspaniały start o północy. Niegdyś wyczekiwana tradycja biwakowania podczas premiery gry w środku nocy – technicznie dostosowana do oficjalnych dat ulicznych gry, a jednocześnie odwołująca się do obsesji i entuzjazmu graczy – jest, przynajmniej w Nowym Jorku, na skraju wyginięcie dzięki wielu… Czynnikom, takim jak bezpieczeństwo publiczne, obawy dotyczące odpowiedzialności, środki ostrożności zapobiegające epidemiom i ogólnie dobro konsumentów.

Ale w tym dniu, 9 września 2022, duch żyje przynajmniej dzięki ogromnemu systemowi RSVP Nintendo NY, który wymaga pełnych nadziei nabywców – w tym przypadku – Spluton 3aby zalogować się na swoje konto My Nintendo i zarezerwować czas w wirtualnej kolejce na zakup gry.

Ja na przykład spóźniłem się na imprezę i właśnie się wymeldowałem Nintendo Nowy Jork Twitter Oblicz, czy mieli jakieś wydarzenie związane z uruchomieniem, i tak się stało. Zanim sprawdziłem szczegóły, mieli tylko 1 w nocy i więcej niż pozostałe wolne miejsca, więc odebrałem wezwanie do wzięcia udziału i udałem się przed północą, aby spojrzeć na kolejkę.

Ostatnim razem, kiedy pisałem o premierze, bo Pokemon ArsiusByło bardzo cicho. Może dlatego, że wydarzyło się to w sercu nowojorskiej zimy, a może dlatego, że był to przypadkowy Pokemon. Bez względu na powód, nie trzeba było wiele wysiłku, aby stać w kolejce i kupić grę. The Mario Strikers: Battle League Premiera odbyła się bez dramatów, czego należy się spodziewać. Nintendo czy nie, gry sportowe nie budzą entuzjazmu zarezerwowanego dla nowego urządzenia Zelda lub Właściwy Mario Gra.

Ale dla Splatoon 3 orzeźwiający był widok kolejki biegnącej od drzwi Nintendo, prawie aż do 6th Avenue, bloku miejskiego długiego na warunkach Nowego Jorku. Między kolejką o 12 rano a odcinkiem o 1 w nocy, na którym byłem, była ogromna luka. Po pewnym oczekiwaniu linia co jakiś czas posuwała się masowo do przodu, więc biorąc pod uwagę wszystko, nie było tak źle.

READ  Mercedes celuje w Jeepa Avengera z G-Class Junior

Cokolwiek robi teraz Nintendo NY, robi to dobrze, przynajmniej z perspektywy ojca dwójki dzieci, który wolałby spać o drugiej nad ranem niż kupować zabawki. Były to dziewiąte urodziny mojego syna i zamiast po prostu zamawiać grę online i czekać, aż trafi na pocztę, mam dobry powód, aby obejrzeć staroświecką premierę gry i przynieść do domu nową, błyszczącą wersję gry dla moje dzieci, wraz z każdym dniem premiery, który podało Nintendo NY.

W tym przypadku moją nagrodą za zakup gry w flagowym sklepie Nintendo w Ameryce Północnej był promocyjny brelok do ekskluzywnego Tri-Stringer nowego Splatoon 3 oraz uroczy poziomy plakat poświęcony temu wydarzeniu. Moje dzieci i ja mamy długą historię doceniania Splatoon, jak widać na poniższym zdjęciu.

Premiera Splatoon 3
Moje dzieci czekają na oryginalny Splatoon w 2015 roku – Zdjęcie: Nintendo Live/James Milky

Kiedy oryginalna gra Po raz pierwszy wydany na Wii U w 2015 roku, moje dzieci miały odpowiednio pięć i dwa lata, i byłem pod takim wrażeniem projektu postaci, że ubrałem moje dzieci jak Inklings i kazałem im ścigać się po South Street Seaport w Nowym Jorku City, za pomocą kostiumu domowej roboty i kapelusza, które przysłał mi Nintendo. Od tego czasu są połączone w łańcuchu.

Tak więc, ponieważ były to urodziny mojego syna, obiecałem mu, że przyjdę na imprezę inauguracyjną o północy i zdobędę kopię gry. Właściwie odkryłem Trójkę, ponieważ znałem jego, jego siostrę i ja lubiliśmy grać w nowe lokalne tryby współpracy w Three Quill. Jaki jest najlepszy sposób, aby nauczyć się podstaw przed wejściem do społeczności internetowej?

W każdym razie, kiedy wszedłem do sklepu, nie było nikogo w kolejce po grę. Wszyscy w środku już kupili grę i doganiali resztę sklepu (który, ku mojemu zdziwieniu, był otwarty po sprzedaży Splatoon 3) lub robili zdjęcia przy dużym tle Splatoon 3 na pierwszym piętrze.

READ  Aktualizacja ChatGPT za pomocą danych wyszukiwania Bing, aby zapewnić chatbotowi wiedzę w czasie rzeczywistym | Wiadomości z nauki i technologii

W każdym razie byłem szczęśliwy widząc, że wszyscy świetnie się bawią, a także wyraźną linię do lady, gdzie kupiłem nie tylko grę, ale także podejrzany zestaw amiibo, w tym Kaley i Mary, komentujących grę, w normalnych cenach. Odebrałem też nowy Steve i Alex Minecraft amiiboktóry mieli za biurkiem w Nintendo NY.

Podsumowując, było to przyjemne doświadczenie, jak nigdy dotąd. Jestem stary i zmęczony i pracuję nad biwakowaniem z trzydniowym wyprzedzeniem, mieszkam w namiocie na chodniku, tylko po to, by być pierwszą osobą, która kupi grę, więc bardzo się cieszę, że postęp technologiczny dotarł do północy być wprowadzonym w ten sposób, aby być wygodnym, gładkim i bezproblemowym tak bardzo, jak to możliwe. W ten sposób wszyscy gramy w grę wcześnie i nikt nie musi walczyć o zabawę.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy rozpoczynają nową północ. Żyj długo.