Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: zabójcze oczy Myszki Miki zostały naprawione w Disney Dreamlight Valley

Losowo: zabójcze oczy Myszki Miki zostały naprawione w Disney Dreamlight Valley

Zdjęcie: Nintendo Live/Gameloft

Disney’s Dreamlight Valley to nieszkodliwa, piękna, certyfikowana przez Disneya zabawa, prawda? Cóż… chyba że iteracja gry dla Myszki Miki przestraszyła cię w świetle żywego dnia. Gracze od tygodni denerwują oczy słynnej myszy.

Brzmi prosto, ale jeśli zobaczysz to w akcji, możesz być trochę zirytowany. Zasadniczo oczy Mickeya nie są ustawione prawidłowo, co oznacza, że ​​zawsze wygląda… gapiowski, W pewien sposób. Jakby chciał cię zabić czy coś. Tyle że już nie, jak z Wersja aktualizacji Królestwa BliznaJego oczy były utkwione. tęsknić.

Na wypadek, gdybyś przegapił te złe czarne oczy przeszywające twoją duszę, zauważyliśmy czerwonookiego (lub białookiego?) Mickeya na scenie w Dolinie Snów, całkowicie spoglądającego, całkowicie Normalna.

Użytkownik Twittera wybór .ponad Porównuje spotkanie z myszą maskotką po raz pierwszy jako „grę grozy” W bardzo zuchwałym klipie (Uważaj, jeśli go klikniesz.) i inne, takie jak GC, podzieliliśmy się dziwnym selfie z Mickeyem, a jego prawe oko zdecydowanie przyprawia nas o dreszcze. aż do Kotaku Włączyłem się w akcję i podzieliłem się kilkoma irytującymi spotkaniami z myszą.

Niestety, puste martwe spojrzenie Mickeya nie jest już w grze, naprawione przez dużą aktualizację. westchnienie. Cóż, spojrzenie śmierci Mickeya na zawsze pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach. Choć chyba powinniśmy być wdzięczni – mieszkańcy Doliny Snów przynajmniej poczują się teraz bezpieczni!

Chłopcze, czy jesteś smutny żegnając zabójcze oczy Mickeya? Daj nam znać w zwykłym miejscu!