Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Serwery modlitewne Helldivers 2 pozostaną aktywne przez kilka następnych dni

Serwery modlitewne Helldivers 2 pozostaną aktywne przez kilka następnych dni

Reżyser Helldivers 2, Johan Pilestedt, ma nadzieję, że drugi weekend gry przebiegnie spokojniej niż pierwszy.

W temacie, który zamieściłem XPilestedt opowiedział o zmianach, jakie deweloper Arrowhead Game Studios wprowadził od czasu niezwykle udanej premiery Helldivers 2 8 lutego na PC i PlayStation 5.

„Jestem całkowicie wyczerpany tym sukcesem, ale jestem bardzo szczęśliwy” – powiedział.

Helldivers 2 – raport ze zwiastuna serwisowegoObejrzyj na YouTube

Na progu weekendu Bilstedt powiedział, że „zgadza się”, że wszystko idzie dobrze w miarę dołączania większej liczby graczy, chociaż przyznał, że obawia się tego „z technicznego punktu widzenia”. W zeszły weekend większość elementów monitorowania systemów gry miała kolor „jasnoczerwony,„ niedobry ”. Teraz jego palce u rąk i nóg minęły alerty monitorowania, a on pozostał „w porządku, żywy zielony”.

the Najnowsza wersja Helldivers 2 Został on wdrożony dzisiaj wcześniej i obejmował optymalizację serwerów oraz ulepszone dobieranie graczy, prawdopodobnie w oczekiwaniu na większy ruch.

Helldivers 2 od chwili premiery cieszy się dużą popularnością. Jest to obecnie największa w historii premiera Steam na PlayStation, a Arrowhead prowadzi rekrutację, aby zatrudnić więcej programistów, aby móc „przyspieszyć i ulepszyć” plany dotyczące zawartości gry po premierze.

Jego popularność spowodowała również problemy z grą, szczególnie problemy z serwerem i postępem. Na początku tego tygodnia Arrowhead przeprosił graczy za napotkane problemy, dodając, że „ważne” było, aby programiści przespali się, aby wszystko naprawić.

Być może Helldivers 2 nie zostało wydane na konsolę Xbox, ale Microsoft nadal o nim mówi. Po wczorajszych aktualizacjach biznesowych, które potwierdziły, że cztery ekskluzywne gry Xbox zostaną przeniesione na wiele platform jeszcze w tym roku, szef Xbox, Phil Spencer, powiedział, że „nie jest do końca pewien, czy pomoże to branży”, że Helldivers 2 nie jest na Xbox.

READ  Najnowsza łatka Ascent powoduje problemy • Eurogamer.net