Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Overwatch 2 to obecnie „najgorsza gra wszechczasów” na Steamie.

Overwatch 2 to obecnie „najgorsza gra wszechczasów” na Steamie.

Został wydany na Steamie zaledwie kilka dni temu, ale Overwatch 2 już pobił rekordy, choć prawdopodobnie nie jest to liczba, na którą liczył Blizzard. W ciągu zaledwie 48 godzin ta darmowa strzelanka stała się „najgorszą grą wszechczasów” na Steamie.

Pomimo osiągnięcia około 75 000 graczy i zgromadzenia tysięcy recenzji, strzelanka wskoczyła na szczyt listy najgorzej przyjętych gier Steam po tym, jak bombardujące recenzje przyznały jej łączną ocenę użytkowników na poziomie około 1,09, co czyni ją „najgorzej ocenianą” grą na Steamie . Według Hall of Shame Steam250.

Największe zmiany w Overwatch 2 – postacie, tryby, nowe mapy i nie tylko!

Podczas gdy późne pojawienie się gry na Steamie było dla niektórych świętem, gracze masowo przybyli, aby zostawić zjadliwe komentarze od użytkowników, narzekając na różne rzeczy, od braku zawartości, drogich skórek kosmetycznych i problemów z równowagą. Inni są po prostu zirytowani, że to nie Team Fortress 2.

„Jakoś kupiłem Overwatch 1 za 40 $, które następnie Blizzard usunął i zamiast tego stworzył ten drapieżny symulator mikrotransformacji” Czyta jedną z ponad 70 000 negatywnych recenzji. „To dokładnie ta sama gra, ale całkowicie usunęli wszystkie rzeczy, za które zapłaciłeś w Overwatch 1. Jeśli grałeś w Overwatch 1 w dniu premiery, to nie tylko jest to identyczna gra, ale jest to dokładnie ta sama gra. Największy chwyt gotówkowy 21. wiek.”

„Witamy na Steamie, Blizzard. Oto wszystkie uczciwe recenzje” ostatni.

„Plusy: teraz jest darmowa, nie wymaga programu uruchamiającego battle.net, to naprawdę wyjątkowa gra; nawet po siedmiu latach nie ma nic podobnego do niej” 1 recenzja.

Negatywy: Naprawdę najbardziej tandetna społeczność, z jaką kiedykolwiek czułem się tak nieswojo podczas interakcji. Kiedy próbuję nauczyć się nowego bohatera w Szybkiej grze lub po prostu próbuje się wyluzować ze znajomymi, całe zespoły będą cię czepiać i ciągle o tobie rozmawiać, kiedy walka.

„Twórcy nie mają pojęcia, kto jest odpowiedzialny za równowagę gry. Będą próbowali wyeliminować pozornie przypadkowe postacie i wprowadzić wiele małych, nieodpowiednich poprawek do innych, ignorując jednocześnie postacie, które desperacko potrzebują poprawek przez wiele sezonów”.

Po kolejnych skargach na zbieranie kontr, zawartość premium i błędy, recenzja kończy się: „Overwatch zawsze będzie dla mnie wyjątkowy i dlatego tak smutno patrzeć, jak cierpi z powodu chciwości i złego zarządzania. Możesz cieszyć się grą, ale to nie jest tajemnicą, że dobre czasy Overwatch się skończyły.” Przez długi czas”.

Zrównuje ocenę Steam łucznika z wynikiem użytkownika Metacriticktóry obecnie ma 1,4 po tysiącach negatywnych recenzji.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że naśladowcą, który ostatnio nawiedza społeczność Overwatch, jest nikt inny jak John Cena.

Zgadza się — w ramach swojego planu marketingowego, aby ekscytować nas kolejną aktualizacją Overwatch 2, Inwazją, John Cena współpracuje z deweloperem Blizzardem, aby „przerwać” transmisje niektórych z największych twórców treści w społeczności złowieszczymi ostrzeżeniami o nowa aktualizacja Inwazji.

READ  Kultowy seryjny morderca niedźwiedź na PS3 dokonuje niespodziewanej śmierci w świetle dziennego anaglifu