Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Microsoft twierdzi, że następny Xbox „zapewni największy skok technologiczny w generacji konsol”

Microsoft twierdzi, że następny Xbox „zapewni największy skok technologiczny w generacji konsol”

W ramach „aktualizacji biznesowej” potwierdzającej pojawienie się czterech własnych gier przeznaczonych wyłącznie dla konsoli Xbox na PlayStation 5 i Switch, Microsoft postanowił rozwiać obawy fanów, że może rozważyć porzucenie rynku konsol, twierdząc, że planuje nową konsolę Xbox, która będzie zapewniają „największy skok techniczny w historii generacji”.

Tak twierdzi szefowa Xbox, Sarah Bond, która przemawiała w wydaniu magazynu Xbox Business „Aktualizacje dotyczące Xbox Business”. Oficjalny podcast Xboxwraz z prezesem Microsoft Gaming Phillem Spencerem i szefem Xbox Game Studios Mattem Bootym.

Zdaniem Bonda Microsoft ma krótko- i długoterminowe plany sprzętowe dla Xboxa. Na przykład rozpoczynając te „wakacje”, Microsoft udostępni „kilka ekscytujących rzeczy, które pojawią się na urządzeniach”. To Oficjalny tweet Xboxa W towarzyszącym dziś podcaście rozwinięto uwagi Bonda, stwierdzając, że Microsoft ma obecnie „mocny i innowacyjny wieloletni plan działania dotyczący sprzętu”, który obejmie „więcej opcji konsoli i kontrolerów… w te święta”.


Aktualizacje na Xbox Business | Oficjalny podcast Xbox

Aktualizacje dotyczące Xbox Business — oficjalny podcast Xbox.

Bond potwierdził także, że prace nad „nową generacją” konsol Xbox również idą w dłuższej perspektywie. „Inwestujemy także w plan działania dotyczący nowej generacji” – wyjaśniła, po czym zakończyła odważnym stwierdzeniem, że „tak naprawdę skupiamy się na zapewnieniu największego skoku technologicznego, jaki kiedykolwiek zobaczysz w sprzęcie”. Pokolenie.”

Prezes Microsoft Gaming, Phil Spencer, również podkreślił ciągłe zaangażowanie firmy w sprzęt Xbox W rozmowie z The Verge. „Jestem bardzo dumny z pracy, jaką wykonuje zespół ds. sprzętu, nie tylko w tym roku, ale także w przyszłości” – powiedział publikacji.[We’re] Naprawdę myślę o stworzeniu sprzętu, który będzie sprzedawany graczom ze względu na unikalne aspekty sprzętu. „To w pewnym sensie uwalnia kreatywny potencjał naszego zespołu ds. sprzętu, co mnie bardzo ekscytuje”.

Jeśli chodzi o to, co Microsoft może obiecywać w ramach swojego planu działania dotyczącego „potężnego i innowacyjnego” sprzętu, wycieki z zeszłego roku wskazywały na rewizję bezdyskowej serii Xbox. Planowana jest premiera konsoli „nowej generacji” w 2028 r. – ale Spencer usuwa wyciek w notatce dla ówczesnych pracowników podkreślił, że informacje są „nieaktualne” i że „dużo się zmieniło”.

READ  Agenci nieruchomości pobierają od potencjalnych nabywców 30 funtów za samo obejrzenie nieruchomości