Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sean Layden zdradza, dlaczego odszedł z Sony

Minęły prawie dwa lata odkąd były szef Sony Worldwide Studios, Sean Layden, nagle odszedł z firmy, Ogłoś światu tylko tweetem. Fani logiki wielokrotnie spekulowali, ale sam mężczyzna przerwał milczenie. Rozmawiając z BloombergLeyden wyjaśnia, że ​​był wyczerpany całą branżą. „To zajęcia dla młodzieży. Czułem, że nadszedł czas, aby umieścić szpilkę w moim dziedzictwie”.

Wyjaśnia to po tym, jak pomógł uruchomić duże ekskluzywne gry PS4, takie jak Horyzont Zero Świt I Bóg wojnyPostrzegał okazję jako okazję do wyjścia na szczyt. „Wydawało się, że to dobry moment, aby odejść od szczytu i pozwolić kolejnemu pokoleniu wprowadzić PlayStation 5 na rynek”. Rozmowa następnie sprowadza się do plotek dotyczących walki o władzę między nim a obecnym szefem Sony, Jimem Ryanem, ale Layden nie wdawał się w szczegóły. „Myślę, że w tej chwili nie spieszę się, aby zobaczyć, że lepiej to wezmę. Nie mógłbym być szczęśliwszy”.

Więc masz to: Sean Layden mówi, że opuścił Sony, ponieważ był wyczerpany przez branżę i skorzystał z okazji, aby wejść na szczyt po tym, jak PS4 odniósł tak wielki sukces. Od tamtej pory fani PlayStation zawsze mieli słabość do Seana Laydena, a wielu zwraca się do niego na Twitterze, gdy nie podoba im się aktualna trajektoria firmy. naturalnie, Okazuje swoje uznanie, polubiąc ich tweety.

READ  Skyrim Anniversary Edition: Całkowicie nowa zawartość Zawiera DLC z całą zawartością Creation Club