Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsza oferta na gry na PC

Teleturniej na PC skoncentrowany na… zgadłeś, grach na PC! Dwugodzinny program był pełen zwiastunów nadchodzących gier. Zamiast wymieniać wszystko na wystawie, przygotowałem listę ważnych wydarzeń osobistych. Zawiera następną grę Klei, następną grę Toma Francisa i następną grę 11-bitową. W serialu było kilka naprawdę świetnych rzeczy – czytaj dalej, aby sprawdzić najlepsze części.

Mamy zwiastun dla twórców Don’t Starve i Mark of the Ninja, Klei do następnej gry, Rotwood. To hack i maksymalnie czteroosobowy dungeon crawler, w którym walczysz ze skorumpowanymi potworami, zbierasz to, co zostało i tworzysz bezpieczną przystań.

Taktyczne wiedźmy wyłomu! Ta turowa strategia Toma Francisa, twórcy doskonałych Gunpoint i Heat Signature.

Oto The Invincible, nowa filozoficzna gra przygodowa science fiction, której premiera nastąpi w 2023 roku.

To super: pierwsze w grze podejście do nowej 11-bitowej gry, Space Survival The Alters. 11-bit jest twórcą tej niesamowitej gry This War of Mine i Frostpunk, więc warto obejrzeć tę grę.

Shiro Games zaprezentowało tryb wieloosobowy Dune: Spice Wars, który ukazał się w tym miesiącu, nową aktualizację kooperacyjną do taktycznego otwartego świata RPG Wartales i zupełnie nową przygodę dla jednego gracza dla Northgard.

Mamy nowy zwiastun remake’u System Shock firmy Nightdive Studio, na który czekam z niecierpliwością. Nie ma jednak daty premiery!

Nivalis to świetnie wyglądająca, cyberpunkowa gra „kawałek życia”, osadzona w tym samym mieście, co poprzednia gra Ion Lands, Cloudpunk. Zdecydowanie do obejrzenia.

Agent 64: Szpiedzy nie umierają, cóż, to GoldenEye, prawda? Dlaczego nie? Podczas gdy czekamy na Microsoft, Nintendo i innych interesariuszy, którzy muszą włożyć wiosło w nowe oficjalne wydanie, aby wyciągnąć rękę, ten FPS inspirowany oryginalną strzelanką Rare wygląda, jakby się śmiał.

Laysara: Summit Kingdom budowniczy górskich miast spogląda na moją ulicę. Jego premiera zaplanowana jest na początek 2023 roku.

Oto początek Victoria 3, nadchodzącej wielkiej gry strategicznej firmy Paradox.

Oto aktualizacja wideo z Gloomwood inspirowanego złodziejem, która jest Gra z fajną torbą na ekwipunek. Wczesny dostęp zaczyna się 16 sierpnia.

Teleturniej na PC zakończył się rozszerzonym nagraniem z rozgrywki świetnie wyglądającego moda Half-Life: Alyx, Levitation. To cztero- lub pięciogodzinna kampania zespołu modów. Zrobili to!

Oto moje wybory na najlepsze części do teleturniejów na PC. Jakie były twoje najważniejsze wydarzenia?

READ  Capcom oskarżony przez „Resident Evil Village” Reprodukcja projektu potwora przez „Armię Frankensteina”