Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: na konsole może pojawić się więcej gier

W mediach społecznościowych pojawił się nowy insider i chociaż my tutaj patrzymy na niego ze zmarszczonymi brwiami popchnij pudełkoNie da się temu zaprzeczyć kapuś wie, co się dzieje. Po prostu nie wyciekł całość od Sony warunki gry wcześniej w tym miesiącu, ale one też wyszły ładnie Nasza ostatnia: część pierwsza Dzień wydania.

lider Ostatni tweet To wszystko to potwierdza Coś Tak się dzieje z serią Persona. Powiedzieli dziś dzisiaj „P3R5ON4”. Teraz nie trzeba być geniuszem, aby określić, co jest tutaj drażnione: Persona 3 FESA Persona 4 ZłotaA Persona 5 Królewski Prawdopodobnie pojawi się na większej liczbie platform. Biorąc pod uwagę czas i poprzednią wyłączność PlayStation, odważymy się i założymy, że zostanie to ogłoszone na platformach Xbox.

Jednak może być również duże zainteresowanie dla graczy PlayStation, biorąc pod uwagę, że Persona 3 FES nie była grywalna na PS5 lub PS4 – i chociaż Atlus przeniósł Persona 4 Golden na PC dwa lata temu, nadal ogranicza się to również do PS Vita . my PodobnoCóż, jeśli porty konsolowe naprawdę się pojawią, pojawią się również na PlayStation — ale w dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo, prawda? Nie będziemy kłamać Będzie Znajdź porty dla wszystkich trzech osób taniec Zabawne gry po tym drażnieniu.

być może przydatne, Persona 5 Ostatnio usunięte z Kolekcja PS Pluswskazując na obecność niektóre Ruch, który występuje za pomocą struny. Oczywiście będziemy mieć oczy otwarte i poinformujemy Cię, co tak naprawdę wydarzy się dzisiaj.

READ  Sakurai zaprasza wszystkich do obejrzenia ostatniej odsłony Smash, niezależnie od tego, czy grasz w grę, czy nie