Tech

Plotka: Nintendo rozszerzy usługę online Switch o kolorowe tytuły Game Boy i Game Boy

Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

Aktualizacja: Nasi przyjaciele w Eurogamer Przeprowadzili pewne badania i osobno potwierdzili nasz raport, że gry Game Boy i Game Boy Color zmierzają do Nintendo Switch Online – i posunęli się tak daleko, że twierdzili, że „inne starsze platformy są również na kartach”.


oryginalna historia [Tue 31st Aug, 2021 01:30 BST]: W przyszłym miesiącu mija trzeci rok Switch Online i wydaje się, że po raz kolejny toczy się dyskusja na temat możliwości rozszerzenia swojej płatnej usługi przez Nintendo o dodatkową zawartość retro. w ostatnim Podcast „Nate Nienawiść”Znany informator „NateDrake” opowiada o tym, jak Nintendo doda tytuły Game Boy i Game Boy Color w nadchodzących tygodniach.

To wszystko wynika z Datamin od 2019 roku – który ujawnił cztery emulatory w aplikacji NES Nintendo. Chociaż przeznaczenie pozostałych emulatorów nie zostało ujawnione, zarówno Nate, jak i jego współprowadzący „MVG” uważają, że trzeci element „Hiyoko” będzie prawdopodobnie dotyczył tytułów „Game Boy i Game Boy Color”.

Nintendo Life potwierdziło również własnymi źródłami, że tytuły Game Boy i Game Boy Color prawdopodobnie pojawią się na Switch Online „wkrótce”.

Ten sam informator jest mniej optymistyczny, jeśli chodzi o tytuły Game Boy Advance, które pojawią się w płatnej usłudze online w najbliższej przyszłości — zwracając uwagę, jak kilka firm pracuje obecnie nad przywróceniem wersji, w tym Nintendo, która ma zaawansowane wojny remaster wychodzi w grudniu. Nie słyszeliśmy również nic o tytułach Game Boy Advance zawartych w tej aktualizacji.

Czy nadszedł czas, aby zdobyć gry Game Boy na Switch Online? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  Twój Gmail i zdjęcia mogą zostać usunięte! Wkrótce zaczną obowiązywać nowe zasady Google

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment