Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: Nintendo rozszerzy usługę online Switch o kolorowe tytuły Game Boy i Game Boy

Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

Aktualizacja: Nasi przyjaciele w Eurogamer Przeprowadzili pewne badania i osobno potwierdzili nasz raport, że gry Game Boy i Game Boy Color zmierzają do Nintendo Switch Online – i posunęli się tak daleko, że twierdzili, że „inne starsze platformy są również na kartach”.


oryginalna historia [Tue 31st Aug, 2021 01:30 BST]: W przyszłym miesiącu mija trzeci rok Switch Online i wydaje się, że po raz kolejny toczy się dyskusja na temat możliwości rozszerzenia swojej płatnej usługi przez Nintendo o dodatkową zawartość retro. w ostatnim Podcast „Nate Nienawiść”Znany informator „NateDrake” opowiada o tym, jak Nintendo doda tytuły Game Boy i Game Boy Color w nadchodzących tygodniach.

To wszystko wynika z Datamin od 2019 roku – który ujawnił cztery emulatory w aplikacji NES Nintendo. Chociaż przeznaczenie pozostałych emulatorów nie zostało ujawnione, zarówno Nate, jak i jego współprowadzący „MVG” uważają, że trzeci element „Hiyoko” będzie prawdopodobnie dotyczył tytułów „Game Boy i Game Boy Color”.

Nintendo Life potwierdziło również własnymi źródłami, że tytuły Game Boy i Game Boy Color prawdopodobnie pojawią się na Switch Online „wkrótce”.

Ten sam informator jest mniej optymistyczny, jeśli chodzi o tytuły Game Boy Advance, które pojawią się w płatnej usłudze online w najbliższej przyszłości — zwracając uwagę, jak kilka firm pracuje obecnie nad przywróceniem wersji, w tym Nintendo, która ma zaawansowane wojny remaster wychodzi w grudniu. Nie słyszeliśmy również nic o tytułach Game Boy Advance zawartych w tej aktualizacji.

Czy nadszedł czas, aby zdobyć gry Game Boy na Switch Online? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  Assassin's Creed Origins w Xbox Game Pass