Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung prezentuje 43-calową wersję swojego wszechstronnego inteligentnego ekranu

Samsung rozszerzył swoją ofertę inteligentnych wyświetlaczy typu all-in-one o dwa nowe modele firmy Reklamować. Oprócz wprowadzonych na rynek modeli 27- i 32-calowych Pod koniec zeszłego roku, Oferuje teraz 43-calowy 4K M7 i 24-calowy 1080P M5, aby wypełnić górną i dolną część asortymentu.

Tak jak poprzednio, nowe modele są przeznaczone zarówno do produktywności, jak i rozrywki. W tym celu mają wbudowane głośniki i funkcję Smart TV zasilaną przez Samsunga Tizen OS, Umożliwiając odtwarzanie aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, nawet bez konieczności włączania komputera. W tym samym czasie możesz podłączyć plik Smartfon Galaxy Za pośrednictwem DeX, dzięki czemu możesz używać go jako komputera stacjonarnego. M7 zawiera pilota zasilanego energią słoneczną, ale oba modele oferują sterowanie głosowe Alexa, Google Assistant i Bixby.

Samsung obiecuje również obsługę HDR10 dla 43-calowej wersji 4K, chociaż nie wspomniał o żadnej specyfikacji DisplayHDR, więc może nie zapewnić minimalnego wymaganego 400 nitów. Inne cechy tego modelu to cienkie ramki i port USB typu C. Samsung powiedział, że 24-calowy 1080p M5 jest skierowany do klientów „poszukujących wielofunkcyjnego, niedrogiego ekranu”. Ceny nie zostały opublikowane, ale obecne 27-calowe i 32-calowe modele M5 kosztują odpowiednio 230 USD i 400 USD.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Wizards of the Coast przeprasza za awarię otwartej licencji Dungeons & Dragons