Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niedługo będzie trudniej kupić PS5 – oto dlaczego i jak znaleźć go w magazynie

Według analityków z branży technologicznej i naszej firmy, wiadomości o PS5 staną się jeszcze bardziej ponure, jeśli zamierzasz znaleźć uzupełnienie zapasów PS5 w drugiej połowie 2021 r. PS5 uzupełniający Twitter Tracker Matt Swider. Matt wysyła powiadomienia push za każdym razem, gdy sprzedawcy w USA uzupełniają zapas konsoli Sony nowej generacji Jeśli śledzisz jego konto na Twitterze i włączasz powiadomienia. Jednak idź do prawie każdego sklepu Walmart, a zobaczysz znak z napisem „Uwaga klienta: te elementy wyrównawcze nie są podawane w sklepach” z włożoną płytą PS5, PS5 Digital, Xbox Series X i Xbox Series X.

Inni sprzedawcy w USA, tacy jak Target, Best Buy i GameStop, przekazali nam podobne dane, aw ostatnich tygodniach mieliśmy mniej konsol PS5 online. W naszych ekskluzywnych raportach główni detaliści mówią nam, że „kwiecień i maj wyglądają ponuro”. I mieli rację – a popyt na PS5 wkrótce się pogorszy, a nie zmniejszy się, jak oczekują niektórzy konsumenci.

  • Kup teraz PS5? Śledź naszego trackera na Twitterze Matta Swidera na PS5 Powiadomienia i aktualizacje na żywo. To najszybszy sposób na otrzymywanie aktualizacji w czasie rzeczywistym.
  • Ostrzeżenie: nie kupuj od użytkowników Twittera – to wszystko oszustwa. Kupuj tylko w sklepach, do których Matt Cię kieruje. Nikt nie sprzedaje chętnie konsoli PS5 za 550 dolarów.

Kliknij ten przykład, aby ostrzec uzupełnienie PS5 z modułu śledzącego Matta Swidera na Twitterze. Śledź jego konto na Twitterze i włącz powiadomienia, aby otrzymywać powiadomienia o uzupełnieniu zapasów na telefonie.

(Zdjęcie: Matt Swider / Twitter)

Pojawiają się niezbędne gry na PS5