Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Street Fighter 6 potwierdza pierwsze cztery postacie z DLC, dema pojawiają się na PS5 i PS4

Firma Capcom ogłosiła, że ​​pierwsze cztery postacie DLC pojawią się w Street Fighter 6, a także wypuściła nowe demo na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Cztery grywalne postacie są osadzone w pierwszym roku Street Fighter 6. Są to Rashid (lato 2023), Aki (jesień – 2023), Akuma (wiosna 2024), Ed (zima 2024). Poniższy film pokazuje niektóre grafiki do ich projektów Street Fighter 6.

Tymczasem dziś wieczorem firma Capcom udostępniła demo gry Street Fighter 6 na PS5 i PS4. Pozwala to rozegrać pierwszą część trybu World Tour i stworzyć awatara, którego można następnie użyć w głównej grze, która zostanie uruchomiona w czerwcu.

Demo zostanie uruchomione na wszystkich platformach 26 kwietnia. Poniższy film pokazuje, czego się spodziewać.

Firma Capcom szczegółowo omówiła także tryby dla jednego gracza dostępne w Street Fighter 6. Najważniejszym z nich jest World Tour, który pozwala awansować awatara, eksplorować różne lokalizacje, takie jak Metro City, i wchodzić w interakcje ze znanymi postaciami ze światów Street Fighter i inne gry firmy Capcom.

Jest tu duży element Final Fight, w którym pojawiają się Haggar, Carlos Miyamoto i inne postacie z beat’em-up firmy Capcom.

Poniższy film przedstawia światową trasę koncertową.

READ  Konami przeprasza za eFootball 2022, aktualizacja nadchodzi w październiku