Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozpoczyna się wyprzedaż z okazji 24. urodzin w Google Store

Rozpoczyna się wyprzedaż z okazji 24. urodzin w Google Store

Google co roku świętuje swoje powstanie 27 września i wyróżnia ją na arenie międzynarodowej Z ofertami na urządzenia własne. Wyprzedaż z okazji 24. urodzin w Google Store jest już dostępna w Azji.

Aktualizacja 9/9: W krajach europejskich, takich jak Francja, Niemcy, Włochy i Szwecja, użycie kodu „GOOGLEPARTY24” przy kasie wiąże się z 20% rabatem. Koniecznie przejrzyj swoją lokalną stronę z ofertami.

W Wielkiej Brytanii znak informuje, że „wyprzedaż 9/9 już się nie odbywa” z szacunku. Jednak powyższy kod promocyjny nadal działa.

Dziękuję wam wszystkim


Aktualizacja 9/8Sklep Google Store trafił do sprzedaży z okazji 24. urodzin w regionie Azji i Pacyfiku. Popularną ofertą jest pamiątkowe etui z zakupem Pixela 6, 6 Pro lub 6a w ten weekend.

Przeważnie fioletowy wzór rozciąga się na pasek nad paskiem aparatu i zawiera żółte i niebieskie plamki z niebieskim znakiem „G” tuż pod obiektywem. Jest też słońce i księżyc z więcej niż kilkoma czarnymi kropkami. Szczerze mówiąc, kolorystyka przypomina nam fenomen Matthiasa Duarte obfita kolekcja koszul.

Nie jest jasne, czy zależy to od aktualnego stanu Pixela Google, czy całkowicie innego akcesorium. Tymczasem zakupy telefonów w Tajwan A Australia Zawiera również środki w Google Store, a wkrótce pojawią się oferty na inne urządzenia Japonia (Gdzie naklejki są dołączone). W Azji oferty trwają w ten weekend, a nie tylko 24 godziny (jak w Europie).


Oryginał 8/30: przez większość europejski W niektórych sklepach w regionie Azji i Pacyfiku (Japonia i Tajwan, ale nie Australia) w Google Stores można znaleźć następujące hasło: „Nasza 24-godzinna wyprzedaż zaczyna się 9 września. Odliczanie rozpoczęte”.

jesteś zaproszony.

Świętuj 24. rocznicę Google. RSVP za wczesny dostęp do naszej 24-godzinnej wyprzedaży, 9/9.

Piątek 9 września jest dziwnie wcześnie w porównaniu z poprzednimi latami. Jest jednak bliższa faktycznej dacie założenia Google, która przypada na 4 września 1998 r., chociaż google.com był pierwsze nagranie Rok temu 15 września.

READ  Modder zamienia Dark Souls w pikselowy i retro koszmar

Na zeszłorocznych festynach odbyła się promocja Pixela 6 W Azji Jeszcze zanim flagowe telefony zostaną w pełni wprowadzone na rynek, a nawet wycenione. Jeśli podczas wyprzedaży kupisz coś w Google Store, masz prawo do zniżki.

Europa Zobacz więcej ofert na żywo z 20% rabatem na kod promocyjny na większość produktów. Wybrane produkty otrzymały 23% głębszy rabat.

Więcej lokalnych sklepów Google powinno działać w obu regionach przed 24. urodzinami. Firma nie przywiozła tej świątecznej wyprzedaży do USA, ale nadrabia to większą wyprzedażą Czarny Piątek okres. Wyprzedaż jest zawsze niezręcznie ustalana na dzień przed sezonem premiery Pixela jesienią. A propos, Kontakt ze sprzedawcami W przypadku skanowania Pixel 6 (obecnie 469 USD na amazon) i 6 Pro inwentarz przed Piksel 7.

Więcej w Google Play:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: