Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wstępne pobieranie Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5 rozpocznie się 31 sierpnia

Wstępne pobieranie Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5 rozpocznie się 31 sierpnia

Właściciele PS5 nie martwcie się, wy też otrzymacie dziś wstępnie załadowane wiadomości! Deweloper Larian ma otwarty Wstępne pobieranie Baldur’s Gate 3 na konsole rozpocznie się 31 sierpnia. Ponadto studio udostępniło teraz poprawkę nr 4 dla graczy na PC, co oznacza, że ​​wkrótce wszyscy będą mogli cieszyć się wolnym od błędów ogromnym CRPG.

Zaczynając od wstępnego załadowania, dokładna data, kiedy użytkownicy PlayStation 5 będą mogli zacząć umieszczać Baldur’s Gate 3 na swoich dyskach SSD, zależy od wersji, którą zakupili w przedsprzedaży. Osoby, które zdecydowały się na Cyfrową Edycję Deluxe, mogą rozpocząć układanie swojej rury internetowej od godziny 17:00 GMT 31 sierpnia, przed uruchomieniem gry we wczesnym dostępie 2 września.

W międzyczasie właściciele Edycji Standardowej mogą rozpocząć wstępne ładowanie Baldur’s Gate 3 (który waży około 122 GB na PC, więc nie jest to nieistotne pobranie) od 4 września o 17:00 BST, 48 godzin przed ogólną premierą 6 września.

Dlaczego Baldur’s Gate 3 jest idealny dla nowicjuszy w Dungeons & Dragons.Obejrzyj na YouTube

I tak, właściciele PS5 będą mogli w pełni cieszyć się owocami ciągłych wysiłków Larian w celu naprawienia błędów po premierze na PC (i miejmy nadzieję, że niestandardowe postacie w połowie gry również w niezbyt odległej przyszłości), co trwa do dziś wraz z wydaniem poprawki # 4 dla Wrót Baldura 3.

Niestety, tym razem nie jest to nic szczególnie niezapomnianego – na pewno nie ma wzmianki o zbłąkanych gangach lub potężnych czarnoksiężnikach – ale poprawki to poprawki, a tym razem dostajemy lekarstwa na takich jak towarzysze odmawiający wstawania i przerywania długich odpoczynków, a także niektóre przypadki gdzie gracze nie mogli pobrać swoich zapisanych gier. Pełne informacje o łatce tutaj.

Oczywiście Baldur’s Gate 3 od premiery na początku miesiąca radzi sobie całkiem nieźle. W zeszły weekend zobaczyło aż 850 000 jednoczesnych graczy na Steamie, a według witryny agregującej recenzje Metacritic jest to obecnie najlepiej oceniana gra 2023 roku.

Po wielu przygodach w Baldur’s Gate 3, współpracowniczka Eurogamer, Ruth Cassidy, podzieliła się swoją opinią na temat solidnego eposu CRPG Larian, nazywając go krytycznym sukcesem, aczkolwiek z kilkoma krytycznymi porażkami po drodze w swojej recenzji 4/5.

READ  Wyciekła możliwa data premiery Samsunga Galaxy S24 i korzyści związane z zamówieniem w przedsprzedaży