Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zobaczcie Samsunga Galaxy S24 w czterech kolorach w oficjalnych renderach

Zobaczcie Samsunga Galaxy S24 w czterech kolorach w oficjalnych renderach

Powszechnie oczekuje się, że Samsung zaprezentuje rodzinę Galaxy S24 w przyszłym miesiącu, a ponieważ mamy już prawie koniec grudnia, najwyraźniej czas na pojawienie się oficjalnie wyglądających renderów. Dziś wyciekł pierwszy zestaw, który przedstawia „waniliowego” Galaxy S24 w całej okazałości, w nie jednym, nie dwóch, nie trzech, a w przyszłości czterech kolorach.

Panie i panowie, oto on w całej okazałości czerni onyksu, fioletu kobaltowego, marmurowej szarości i bursztynowej żółci. Co więcej, najwyraźniej będą trzy inne kolory, które będą dostępne wyłącznie na Samsung.com: niebieski, zielony i pomarańczowy. To ogromna gama kolorów do wyboru.

Samsung Galaxy S24 w kolorze Onyx Black

Galaxy S24 ma płaski wyświetlacz i, co nie jest zaskoczeniem, ma ładnie wyglądające symetryczne krawędzie, zaokrąglone rogi i płaską metalową ramkę z wycięciami na linię antenową. Tył również jest płaski, ze ściętymi krawędziami. Spłaszczeniu przeszły także przyciski zasilania i głośności. Według poprzednich plotek, S24 i S24+, podobnie jak ich poprzedniczki, będą miały aluminiową ramę.

Samsung Galaxy S24 w kolorze kobaltowo-fioletowym

Układ tylnych aparatów jest tak podobny do tego w S23, że trzeba być ekspertem w rozmieszczeniu lamp błyskowych LED, aby naprawdę je rozróżnić. Niestety dla niektórych S24 będzie wyposażony w SoC Exynos 2400 na niektórych rynkach, w tym w Europie. W USA zostanie on zastąpiony przez procesor Snapdragon 8 Gen 3, tak jak miało to miejsce w dobrych czasach przed S23. S24 będzie standardowo wyposażony w 8 GB pamięci RAM, choć S24+ otrzyma 12 GB. Podstawowa przestrzeń na dane będzie wynosić 128 GB.

Samsung Galaxy S24 w kolorze Marmurowo Szarym

Wyświetlacz to 6,2-calowy wyświetlacz LTPO OLED o rozdzielczości 1080 x 2340 o jasności 2500 nitów i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Być może rozczarowujące jest to, że oczekuje się, że aparaty pozostaną dokładnie takie same, jak te w S23. S24 będzie oczywiście dostarczany z systemem Android 14, a następnie na górze zostanie zainstalowany One UI 6.1, który wydaje się skupiać wyłącznie na sztucznej inteligencji. Ten I sztuczna inteligencja Który.

READ  Square Enix pokazuje prototyp survival horroru Tomb Raidera stworzony przed ponownym uruchomieniem w 2013 roku • Eurogamer.net
Samsung Galaxy S24 w kolorze bursztynowo-żółtym

Galaxy S24 będzie miał akumulator o pojemności 4000 mAh, o 100 mAh więcej niż jego poprzednik, jednakże prędkość ładowania pozostanie taka sama i będzie wynosić 25 W. Otrzymasz także bezprzewodowe ładowanie o mocy 15 W. Chociaż S24 nie będzie korzystać z Wi-Fi 7, uzyska łączność satelitarną. Cena powinna pozostać taka sama, jak cena S23 w chwili premiery na początku tego roku.

źródło