Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowi bohaterowie Overwatch 2 zostaną odblokowani za pośrednictwem przepustki bojowej

Nowi bohaterowie Overwatch 2 zostaną odblokowani za pośrednictwem przepustki bojowej

Kiedy Monitor 2 Od 4 października fani mogą być zmuszeni do jazdy na kole, aby odblokować najnowszych bohaterów. a ćwierkać od Johna Spectora, Uwaga i obserwujKomercyjne wprowadzenie do „Nowych bohaterów” wskazuje, że nowi bohaterowie zostaną umieszczeni za postępem Przepustki bitewnej, mówiąc: „Nowi bohaterowie Overwatch 2 będą dostępni na bezpłatnej ścieżce przepustki bojowej”.

Tweet Spectora wydaje się nawiązywać do opisu Monitor 2’s Watchpoint. pakietpakiet zawartości do kupienia, który daje kupującym wszelkiego rodzaju gadżety, w tym skórki, walutę w grze oraz dostęp do przepustki bojowej premium sezonu 1.

opis, Opublikowano w konkursie Uwaga i obserwuj subredditstwierdza, że ​​użytkownicy Premium Battle Pass mają do niego dostęp Monitor 2Najnowszy bohater Kiriko. (W jednej lub dwóch partiach niezamierzonych wycieków informacji ostatni bohater wsparcia został sprowokowany wcześniej Monitor 2 NudaAle szczegóły nie zostały potwierdzone, zanim jej nazwisko ujawniło się nie tylko tutaj Ale też przypadkiem z urządzenia nadawczego.)

Opis pakietu Watchpoint Zmieniono to później, i usuń odniesienie do Kiriko i jak je zdobyć dzięki Przepustce Bitewnej Premium. Chociaż zdanie zniknęło, tweet Spectora wydaje się potwierdzać, że nowi bohaterowie rzeczywiście zostaną uwięzieni za postępem Battle Pass – ale na darmowym, a nie płatnym torze.

Gdzie Uwaga i obserwujNowi bohaterowie, wypuszczeni na rynek w 2016 roku, byli za darmo i od razu dostępni. Jak przystało na suplementację, Monitor 2 Wprowadza wiele zmian do gry – w szczególności odejście od modelu pudełkowego Do modelu free-to-play. Gdy krążył tweet Spector, fani zwrócili uwagę, że posiadanie bohaterów za postępami w bitwie jest standardową cechą innych darmowych gier, takich jak Legendy Apex A odważny.

Jednak fani po drugiej stronie przejścia zauważyli, że w przeciwieństwie do punkt kulminacyjny lub odważnyw notuj i obserwuj, Gracze mogą zmieniać bohaterów w trakcie meczu i często robią to, aby wybrać i skonfigurować, które postacie zmierzą się z bohaterami przeciwnika. takie jak Uwaga i obserwuj Teraz nowi bohaterowie są często potężniejsi (tj. nastawieni) i dlatego dominują na wszystkich poziomach gry, zwłaszcza na wyższych poziomach rywalizacji. To trochę jak kamień, papier i nożyczki. Kiedy dodano drugoplanową bohaterkę Brigitte, była kamieniem w gazecie Tracera. w Uwaga i obserwuj Liga i drabinka rywalizacji, jeśli twoja drużyna nie gra z Brigitte, twoja drużyna ma niewielkie szanse na wygraną. Dlatego brak możliwości zagrania nowym bohaterem, ponieważ go nie odblokowałeś, jest ogromną wadą dla rywalizujących graczy.

READ  Spotify Jam umożliwia grupom organizowanie i słuchanie udostępnionych list odtwarzania

Dante „Dante” Cruz, gracz w Uwaga i obserwuj ligowa drużyna Houston Outlaws, Skomentuj tweet Spectormówiąc, że chociaż zrozumienie takiej przewagi jest powszechne w grach free-to-play, to sposób, w jaki nowi bohaterowie dominują na wyższych poziomach rywalizacji Uwaga i obserwuj„Jesteś w bardzo niekorzystnej sytuacji, jeśli nie grasz”.

Chociaż obawy Cruz i innych o konkurencyjność są uzasadnione, reprezentują oni ułamek bazy graczy. Mecze w trybie szybkiej gry sprawią, że ludzie grający w Torbjörn Attack, Wrecking Ball i Symmetra będą obojętni na problemy tych, którzy są platynowymi szeregami do Arcymistrza.

Nie ma oficjalnego komunikatu od Blizzarda potwierdzającego lub zaprzeczającego, jak będą działać nowi bohaterowie Monitor 2. Ponieważ wciąż pojawiają się tweety Spectora, wygląda to przynajmniej na lekkie potwierdzenie, że odblokowanie bohatera będzie w jakiś sposób powiązane z przepustką bitewną. Więcej informacji będzie w czołówce Monitor 2Premiera na konsolach i PC 4 października.