Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: gracze Animal Crossing odkrywają niezgodę w najnowszej aktualizacji

Random: gracze Animal Crossing odkrywają niezgodę w najnowszej aktualizacji

zdjęcie: niezgoda

Nintendo wydało najnowszą bezpłatną aktualizację zawartości dla Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Jest co rozpakować.

Jednym z dodanych elementów jest komputer do gier, o którym mówiło wiele osób. Nie chodzi o duży element, ale to, co pojawia się na ekranach, stało się tematem rozmowy. Jeśli przyglądasz się wystarczająco mocno, możesz zobaczyć program czatu i kolorowy styl strzelanki z perspektywy pierwszej osoby.

Cóż, nie minęło dużo czasu, zanim gracze zdali sobie sprawę, że prawdopodobnie było to nawiązanie do Discorda, a może nawet do serii gier o strzelaniu do kałamarnic Nintendo, Splatoon (kredyt, puszystysmolchmura). Podczas gdy gra na ekranie może być FPS, zdecydowanie istnieją bronie, które wyglądają nieco znajomo.

„W żadnym wypadku niezgoda i odniesienie Splatoon…”

Discord nawet odebrał wzmiankę – z kontem na Twitterze wskazującym, jak „oficjalnie wykonuje swoją pracę”:

Nic dziwnego, że wiele odpowiedzi szybko wskazało jedyną oficjalną metodę komunikacji głosowej na Switchu – aplikację Switch Online i sposób, w jaki chcieliby zobaczyć wsparcie Discord:

„Nintendo oznaczy Discorda, ale sprawi, że połączysz się z aplikacją NSO Smartphone, aby korzystać z czatu głosowego w swoich grach”

„Wiesz Nintendo, jeśli wspomnisz o niezgodzie w swojej grze, byłoby wspaniale, gdybyś miał wszystko w swoim systemie, byłoby wspaniale, proszę”

Chociaż chcielibyśmy, aby był to rodzaj dokuczliwości Discord na wyższym poziomie dla Switcha, wydaje się, że jest to całkiem fajne jajko wielkanocne. Czy zauważyłeś jakieś inne fajne wzmianki, takie jak ta w aktualizacji Animal Crossing: New Horizons 2.0? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Przegląd Porsche 911 GT3 (992)