Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aparat Samsunga Galaxy S22 Ultra wygląda fatalnie

Obraz Galaxy S21 Ultra

Samsung może odejść od sposobu, w jaki ustawiłem aparaty w Galaxy S21 Ultra.
Zdjęcie: Sam Rutherford / Gizmodo

Opublikowano pierwsze rzekomo „prawdziwe” zdjęcia jednego z kolejnych flagowych smartfonów Samsunga, Galaxy S22 Ultra. Czasami przechodzą– Zaufany przewodnik John Prosser Techniczna strona główna. Podczas gdy zdjęcia wyglądają tak, jakby zostały zrobione, gdy ktoś wybiegał za drzwi, tylny aparat fotograficzny wygląda gorzej niż wtedy, gdy był podniecony Jakiś czas temu.

Z rozmytych zdjęć Galaxy S22 Ultra wygląda jak smartfon wielkości phableta. Jedno ze zdjęć pokazuje nawet wysuwający się rysik S Pen, co oznacza, że ​​to pokazuje Niepodobny Nieco opublikowane na etykiecie: To jest powrót Samsunga Galaxy Note, mimo że nie ma osobnej marki. Galaxy S22 Ultra również czuje się kanciasty na krawędziach, co wydaje się czystą odpowiedzią dla fanów Note, którzy czują się pozostawieni w kurzu.

Zrzut ekranu z filmu przedstawiającego montaż tylnej kamery

Spojrzenie na tył rzekomego Galaxy S22 Ultra.
zrzut ekranu: FrontPageTech / YouTube

Ale ta konstrukcja tylnej kamery to coś innego. Cztery połączone ze sobą obiektywy i jeden czujnik sprawiają, że zestaw kamer wygląda jak sklejony. Oznacza to, że nie do końca emanuje płynnością poprzednich głównych premier Samsunga. Nie wygląda na to, jak Samsung zakończył konfigurację aparatu S21 Ultralub w swoich zdublowanych rezydencjach, jak w poprzednich ofertach. Google wymyślił nawet sposób na pogrupowanie trzech kamer z tyłu Piksel 6 W sposób, który nie tylko tak wyglądaWpadł w szereg urządzeń z kamerami.

Pełny film FrontPageTech przecieków Galaxy S22 Ultra.

Prosser twierdzi, że Galaxy S22 Ultra będzie wyposażony w szerokokątny aparat główny 108 MP, ultraszerokokątny obiektyw 12 MP, teleobiektyw 10 MP z 10-krotnym zoomem i drugi teleobiektyw 10 MP z 3-krotnym zoomem. Brak informacji o tym, który z tych aparatów będzie miał zoom optyczny w porównaniu z zoomem cyfrowym. Piąte kółko z tyłu Galaxy S22 Ultra to najwyraźniej laserowy czujnik autofokusa.

Inne domniemane i niepotwierdzone specyfikacje Galaxy S22 Ultra obejmują 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Prawdopodobnie będzie również sparowany z maksymalnie 16 GB pamięci RAM i co najmniej 512 GB pamięci.

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od zaprezentowania przez Samsunga kolejnej serii nieskładanych smartfonów. Młyn plotek łączy Galaxy S22 z ostatecznym wydaniem w lutym, co jest zgodne z wcześniejszymi harmonogramami premier Samsunga.

READ  Społeczność Elden Ring jest zszokowana nową fałszywą inspiracją na ścianie