Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jurassic World Evolution 2: Naprawianie przeszłej recenzji

Dinozaury musiały być martwe.

Tak sobie myślałem – lub głośno krzyczałem w moim biurze – w najtrudniejszych chwilach ewolucja świata jurajskiego 2. Te prehistoryczne stworzenia nie mają już żadnego interesu na naszej ziemi i nie jestem pewien, czy będę miał jakiś interes, który przeciwdziałałby naturze poprzez dobrze położony staw, szlaki dla gości, atrakcje i sklep boba. „Życie, ach, znajduje sposób”, powiedział słynny dr Ian Malcolm w: Park Jurajski. i w ewolucja świata jurajskiego 2Budowanie własnego zoo dinozaurów było jak zdobywanie milionów lat historii.

ewolucja świata jurajskiego 2 Robić Śledź niesamowity symulator parku z 2018 roku. Jeśli grasz w dodatek z dinozaurami dla sprzedawca zoo Kiedyś już wiesz, o czym mówię. Ale na początek ewolucja świata jurajskiego 2 Pozwala zbudować własny Park Jurajski (lub Jurassic Worlds, jeśli wolisz sequel). To wciągająca gra symulacyjna: przekształcaj skamieniałości w żywe stworzenia, uszczęśliwiaj swoich pracowników, dopóki nie będziesz Nie dostań Dennisa NidryI umieść ten sklep w swoim ulubionym miejscu obok Velociraptora. Podczas gdy gra jest karana i być może nieco ją odwraca, gra błyszczy, pozwalając graczom przejąć kontrolę nad parkami filmowymi i zobaczyć, jak inaczej zarządzają.

Podczas ewolucja świata jurajskiego 2Jego ładunek jest ciężki i w większości wydaje się być gloryfikowanym samouczkiem, a prawdziwa akcja gry znajduje się w nowym trybie Chaos Theory. W tym trybie gracze muszą naprawiać błędy z przeszłości. Jesteś odpowiedzialny za budowę Parku Jurajskiego w lokacji i okresie czasu Spielberga – bez żyroskopów ani żadnej innej technologii po latach 90. dozwolonej w innych trybach gry. Ale tam, gdzie twórca parku John Hammond zawodzi w filmie, musisz odnieść sukces. Będziesz otrzymywać pytania, ale w większości możesz osiągnąć ten cel według własnego uznania, planując ogród według własnych projektów. Istnieją tryby teorii chaosu dla każdego z pięciu filmów Jurassic Park i World, zabierając cię z Isla Nublar do San Diego iz powrotem na Isla Nublar.

Zdjęcie: Frontier Developments/Universal City Studios i Amblin Entertainment

znaleźli ewolucja świata jurajskiego 2 Sprawne funkcjonowanie ogrodu wymagało bardzo szczegółowego zarządzania. Podobnie jak w oryginalnej grze, muszę tworzyć zagrody i spełniać ekologiczne potrzeby każdego dinozaura. Jeśli chcę, aby dwa różne typy dinozaurów współistniały w jednym piórze, muszę działać magicznie, aby upewnić się, że obaj dostaną to, czego potrzebują, bez denerwowania się nawzajem. Muszę je wyleczyć, gdy zachorują, zabrać je, gdy umrą, stworzyć zastępcze dinozaury, znaleźć nowe, wykopać skamieniałości, zarządzać siecią energetyczną, rozmieścić łazienki w parku i od tego momentu wszystko toczy się dalej. To może być przytłaczające, zwłaszcza gdy natura jest przeciwko tobie.

Jeśli brzmi to skomplikowanie, poczekaj, aż sprawy zaczną się pogarszać. Jeden z nowych eksponatów w ewolucja świata jurajskiego 2 To jest dla wodnych dinozaurów i miałem problemy na każdym kroku projektując moje prehistoryczne akwarium. Na początku moi naukowcy nie byli wystarczająco sprytni, by polować na wodnego dinozaura, a potem nie byli wystarczająco biegli, by wydobywać skamieliny. Wtedy budowa dinozaura była bardzo kosztowna, więc musiałem usiąść i czekać, aż mój ogród zarobi więcej pieniędzy, abym mógł sobie pozwolić na ten ekscytujący nowy projekt. Kiedy osiągnąłem swój cel monetarny, poważna burza zmusiła mnie do ewakuacji gości i wydania setek tysięcy dolarów na naprawy.

Ale te bolesne niepowodzenia sprawiły, że sukces był jeszcze słodszy. Kiedy w końcu stworzyłem swoją idealną lagunę i zauważyłem gigantycznego prehistorycznego rekina wyskakującego z wody, by zjeść współczesnego rekina z haczyka, byłem zadowolony. Dotarcie tam było nieprzyjemne i frustrujące, ale nagroda była dokładnie taka, jakiej chciałem. A goście w moim ogrodzie to uwielbiali.

I właśnie to ewolucja świata jurajskiego 2 Robi to dobrze. Jasne, gdy coś idzie nie tak, wszystko wydaje się rozpadać, tak jak w filmach. Wygląda na to, że pechowe wydarzenia zdarzają się, gdy jesteś najbardziej bezbronny – na przykład wtedy, gdy wszystkie oryginalne dinozaury zaczęły umierać ze starości, gdy oszczędzałem na Indominus Rex, gwiazdę atrakcji parku. Może wyglądać jak obracające się talerze, sprowadzające hordy rodzin z powrotem do ogrodu. Ale ewolucja mojego ogrodu z dwugwiazdkowego do pięciogwiazdkowego była celowa. Widziałem ciężką pracę – moją ciężką pracę – w każdym sklepie i salonie.

Pen, Cage Gallery i Lake Gallery w Jurassic World Evolution 2

Zdjęcie: Frontier Developments/Universal City Studios i Amblin Entertainment

Jeśli nie chcesz zrujnować swojej ciężkiej pracy lub zajmować się balansowaniem książeczki czekowej, zawsze możesz zbudować swój ogród w piaskownicy. Ale dla mnie to zrujnowałoby to, co tak bardzo kochałem ewolucja świata jurajskiego 2. Ta gra pokazuje, dlaczego zawiodła cała wyobraźnia Parku Jurajskiego od 1993 r. Ponieważ te dinozaury nie mają sensu, człowieku. Ciężko sobie z nimi poradzić – pochodzą z zupełnie innych czasów i być może z innej planety. Jeden mały błąd, zły wynajem, zrujnował te parki w każdym filmie. To samo może przydarzyć się tobie, jeśli nie będziesz ostrożny.

Przesłaniem filmów jest to, że nie możesz kontrolować natury, ale ewolucja świata jurajskiego 2 Odpowiada, mówiąc: „I tak pozwolimy ci spróbować”. I odniosłem wiele sukcesów w ciągu prawie 20 godzin z tym budowniczym ogrodów. ewolucja świata jurajskiego 2 Pozwólcie, że naprawię grzechy przeszłości, polując na luźne dinozaury i budując jeden z najsłynniejszych planów filmowych w historii. I pozwól mi zrobić to po swojemu, jednocześnie sprawiając, że czuję się, jakbym odniósł sukces tam, gdzie inni zawiedli.

ewolucja świata jurajskiego 2 Zostanie wydany 9 listopada Playstation 4I PlayStation 5I okna Komputer, Xbox One, I Xbox Xbox X. Gra została zrecenzowana na komputerze z systemem Windows przy użyciu przedpremierowego kodu do pobrania dostarczonego przez Frontier. Vox Media posiada spółki afiliacyjne. Nie mają one wpływu na treści redakcyjne, chociaż Vox Media może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem linków partnerskich. możesz znaleźć Dodatkowe informacje na temat polityki etycznej firmy Polygon znajdują się tutaj.

READ  Pięć kolejnych gier wkrótce opuści Xbox Game Pass (15 stycznia)