Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo mówi o swojej przyszłości – potwierdza nadchodzący system gier w „20XX”

Zdjęcie: Nintendo

Zawsze mówi się o tym, co dalej z dużymi firmami zajmującymi się grami, takimi jak Nintendo, ale co tak naprawdę czeka Nintendo?

Cóż, w końcu Krótki opis polityki ładu korporacyjnego Kierowana przez prezesa Shuntaro Furukawę – firma podzieliła się kolejną niezwykle niejednoznaczną aktualizacją dotyczącą swoich przyszłych planów sprzętowych – Powtórzenie tego, o czym wspomniano przy poprzednich okazjach.

Perspektywy firmy na przyszłość wyraźnie wskazują na dalszy rozwój Nintendo IP, aw ramach tego, Next Game System firmy Nintendo będzie kontynuował podejście „zintegrowanego oprogramowania sprzętowego”. A jeśli się zastanawiałeś, ten nadchodzi… w końcu. Obecnie symbol zastępczy jest wyłączony jako „20XX”, więc otrzymamy go przynajmniej w tym stuleciu. Tak!

Nintendo twierdzi, że będzie również nadal korzystać z kont Nintendo – do tworzenia „punktów ogniskowych” i „długoterminowych” relacji z konsumentami.

Nintendo planuje nadal rozwijać swoją działalność wokół podstawowej koncepcji tworzenia unikalnych, zintegrowanych produktów oprogramowania sprzętowego.

„Dążymy do wydajnego cyklu z naszym zintegrowanym sprzętem, oprogramowaniem, usługami i dostarczaniem treści w oparciu o konta Nintendo, gdzie tworzone i wzmacniane są punkty styku z większą liczbą konsumentów, aby tworzyć długoterminowe, wzajemnie pozytywne relacje”.

Oto ten sam slajd, który zrobiłem Być może już to widziałeś:

Prognozy Nintendo na przyszłość
zdjęcie: Nintendo

Jak myślisz, co możemy zobaczyć w systemie Nintendo w przyszłości po obecnej generacji Switcha? Jak myślisz, kiedy zobaczymy to nowe urządzenie? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach.

READ  Dragon Age 4 zmierza na PS5 i Xbox Series X/S bez wspólnych wydań