Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Diamentowe i perłowe remake Pokémona zostaną wydane dopiero 19 listopada, ale wygląda na to, że niektórzy już w nie grają

Nintendo nie miało dobrych doświadczeń z Przecieki gier na Switcha w ostatnich miesiącach, Teraz na głowie, następny Pokemon Diament i Perła Wygląda na to, że nowości są w rękach Niektóre Osoby, które teraz wydają się przeciekać zdjęcia i nagrania wideo z nadchodzącego wydania.

W szczególności jeden post, więcej niż PokeLeaks subreddit – Po prostu zatytułowany „I Got It Early” – Pokazuje trzy obrazy Pokemon Brilliant Diamonds. W nim możesz oglądać ekrany Centrum Pokémon, bitwy, a nawet scenę filmową. Są też tacy Klipy wideo w osobnym poście.

1 osoba na tym samym subreddicie i najwyraźniej mieszka w Australii, Udostępnij następny post – Wyjaśnia, jak próbowali zdobyć kopię sklepu, w którym pracują, ale gra została zamknięta. Przynajmniej wydaje się potwierdzać, że regeneracja jest teraz w rękach sprzedawców.

„Moja praca BDSP rozpoczęła się dzisiaj. Kopie gry są rezerwowane na zapleczu. Miałem zamiar spróbować zdobyć ją wcześniej, ale powiedziano mi, że mogę stracić pracę, więc prawdopodobnie nie zrobię tego”

A jakby tego było mało, ludzie w Ameryce Północnej dzielą się zdjęciami – popisują się Udało im się zdobyć wczesne kopie.

Firma Pokémon wcześniej rozprawiła się z osobami, które ujawniły informacje o swoich flagowych wydaniach przedpremierowych, więc mogą wystąpić poważne konsekwencje dla tych, którzy zdecydują się podjąć ryzyko i zrobić to samo z najnowszymi wydaniami.

Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl Ma przybyć jeszcze w tym miesiącu, 19 listopada. Jeśli usłyszymy coś jeszcze, poinformujemy Cię o tym.

READ  Mario Kart 8, Grand Theft Auto 5 i Minecraft powracają na szczyt | UK pudełkowe wykresy