Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ponowne uruchomienie Settlera opóźnione na czas nieokreślony po wyłączeniu wersji beta

Ponowne uruchomienie Settlera opóźnione na czas nieokreślony po wyłączeniu wersji beta

The Settlers firmy Ubisoft zostało opóźnione na czas nieokreślony zaledwie dwa tygodnie przed datą premiery.

Ósma pozycja z serii Strategii czasu rzeczywistego, a pierwsza od 2010 roku, miała zostać wydana 17 marca po latach rozwoju. Ale Ubisoft ogłosił dziś na swojej oficjalnej stronie na Twitterze (poniżej), że ponowne uruchomienie zostało opóźnione.

Ubisoft Düsseldorf, studio stojące za The Settlers, poinformowało, że zdecydowało się odpowiedzieć na komentarze otrzymane z zamkniętej bety w styczniu.

„Kiedy przeglądaliśmy te komentarze, dla naszego zespołu stało się jasne, że jakość nie była jeszcze zgodna z wizją zespołu” – napisali twórcy. „Dlatego podjęliśmy decyzję o przesunięciu rozpoczęcia gry na późniejszy termin” – dodał.

„Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na dalsze ulepszanie gry i podnoszenie jakości, co jest naszym głównym priorytetem dla wszystkich naszych graczy”.

Osadnicy zostali po raz pierwszy ogłoszeni w sierpniu 2018 roku, ale wkrótce zapanował spokój, tylko raz lub dwa razy podniósł głowę w ciągu ostatnich trzech i pół roku.

Odnowiony silnik Snowdrop ma na celu ponowne uruchomienie prawie trzyletniej serii i oferuje kampanię opartą na fabule, tryby dla jednego i wielu graczy dla maksymalnie ośmiu graczy oraz trzy grywalne frakcje.

Ryan Dinsdale jest niezależnym tłumaczem w IGN, który od czasu do czasu pamięta tweet @thelastdinsdale.

READ  Dziś opublikowano pierwszą dużą aktualizację popremierową do Battlefield 2042 • Eurogamer.net