Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spartacus zbliża się do projektu integracji PlayStation Plus i PS teraz dla niektórych graczy

Spartacus zbliża się do projektu integracji PlayStation Plus i PS teraz dla niektórych graczy

Pogłoski o zbliżającym się ujawnieniu Projektu Spartacus wydają się coraz bardziej prawdziwe po tym, jak zgłosili to niektórzy gracze darmowych PS4 i PS5. Subskrypcje PS Now są dodawane do PlayStation Plus Członkostwa. Inni zgłosili, że istniejące członkostwa zmieniły swoje nazwy, wskazując na możliwość szybkiego połączenia się z nową usługą.

Co się dzieje z PS Plus i PlayStation Now?

Raporty z kilku Użytkownicy NeoGaf Zażądali, aby ci, którzy otrzymali nową subskrypcję PlayStation Plus lub odnowili istniejącą, otrzymali bezpłatną subskrypcję PlayStation Now na taki sam okres. Na przykład ci, którzy otrzymają 12-miesięczną subskrypcję PS Plus, otrzymają również 12-miesięczną subskrypcję PS Now bez dodatkowych kosztów.

Inni gracze, którzy mają już subskrypcje obu usług, zgłosili błąd w ich nazwie. Patrząc na opcje subskrypcji, widzą dwie subskrypcje PlayStation Plus zamiast pojedynczych subskrypcji PS Plus i PS Now. Jednak ci, którzy są obecnie subskrybentami tylko jednego lub drugiego i którzy nie odnowili swoich subskrypcji, nie widzą żadnej zmiany.

IGN Włochy Postanowiłem wypróbować to na profilu z istniejącym członkostwem PS Plus, ale bez subskrypcji PS Now. Po zakupie PS Now przez miesiąc odkryli, że zamiast tego otrzymali znacznie dłuższą subskrypcję, która wygasa w tym samym czasie, co ich obecne członkostwo PS Plus. Wyjaśnili jednak również, że te zmiany mogą być po prostu błędem w PlayStation Store. Wydaje się również, że spekulują, że odpowiedź Sony na Xbox Game Pass, Project Spartacus, zostanie wkrótce ujawniona. Oczekuje się, że nowa usługa zostanie ujawniona w State of Play jeszcze w tym miesiącu, chociaż Sony jeszcze niczego nie potwierdziło.

Z innych wiadomości, OtherSide Entertainment pracuje nad „wciągającą symulacją” zupełnie nowego adresu IP. Studio jest najnowszym domem . Deus Ex i Kreator System Shock Warrena Spectora. W innych miejscach Returnal poczynił postępy Osiem nominacji do nagrody BAFTAw tym najlepszą grę.

READ  Dragon Ball FighterZ, aby otrzymać kod cofania netto, producent potwierdza, że ​​wsparcie dla zawartości i balansu gry dobiegło końca