Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Konkurent Meta na Twitterze, Threads, pojawił się na krótko w Google Play

Konkurent Meta na Twitterze, Threads, pojawił się na krótko w Google Play

Alessandro Paluzzi, programista, który rutynowo przeszukuje kod aplikacji w celu odnalezienia niewydanych funkcji, Napisał na Twitterze wcześnie rano Ta wersja Twitter Meta, Thread, została uruchomiona w sklepie Google Play. Wydaje się jednak, że był to błąd, ponieważ aplikacji nie można teraz znaleźć.

Paluzzi załączył zrzuty ekranu pokazujące niektóre elementy interfejsu użytkownika, w tym ekran logowania, który pozwala użytkownikom logować się za pomocą swoich kont na Instagramie, oraz inny ekran z listą obserwowanych przez nich kont ze strony ze zdjęciami i filmami, dzięki czemu mogą wybrać, kogo chcą śledzić tematy. Zobacz zrzuty ekranu w tej galerii:

Nic dziwnego, że wątki wyglądają… bardzo podobnie do Twittera. Ze zrzutów ekranu nowy post pokaże liczbę znaków, z małym spinaczem do papieru, aby dołączyć wszystko, co wątki pozwolą ci dołączyć do postów. Podczas przeglądania postów widoczne są znajome ikony polubienia, ponownego opublikowania, odpowiedzi i udostępnienia, a zdjęcia użytkowników to małe kółka. Istnieją również niebieskie znaczniki wyboru podobne do Twittera na Instagramie.

Wątki rozwijają się w Meta od stycznia pod nazwą „Projekt 92”. krawędź Potwierdził nazwę i po raz pierwszy naprawdę spojrzał na aplikację na podstawie wewnętrznego spotkania w całej firmie, na którym dyrektor ds. produktu Meta, Chris Cox, powiedział podczas przeglądania wątków: „Słyszeliśmy od twórców i osób publicznych zainteresowanych uzyskaniem platforma działa poprawnie”, w przeciwieństwie do Twittera.

Ten wyciek był katalizatorem meczu w klatce, który możemy zobaczyć między dyrektorem generalnym Meta Markiem Zuckerbergiem a dyrektorem generalnym Twittera Elonem Muskiem. Kiedy oświadczenie Coxa Sięgając do Muska, napisał na Twitterze, że jest „gotowy na pojedynek w klatce”, jeśli Zuckerberg się zgodzi. Zook tak zrobił, a teraz spekuluje się, czy tak się stanie.

Meta nie ogłosiła oficjalnej daty premiery aplikacji, ale jej pojawienie się w sklepie Google Play prawdopodobnie oznacza, że ​​wydanie jest bliskie. Zwróciliśmy się do Meta o komentarz.

READ  Pełne serwery New World nie pozwolą już na tworzenie postaci