Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mugen Souls pojawi się na Switchu wiosną 2023 roku

Eastasiasoft Wersja Switch zostanie wydana od Kompilacja serca-zaawansowane RPG Dusze Mugenów Spółka poinformowała, że ​​wiosną 2023 r.

Zamówienia w przedsprzedaży na wersje fizyczne zostaną otwarte o godz 24 listopada o 7:00 PT / 10:00 ET Przez grać w Azji. (Możesz również zaoszczędzić pięć procent dzięki naszemu jednorazowemu użyciu „Jimatsu4„Kod kuponu lub wielokrotnego użytku”GEMATSUCOMkod kuponu.) Będzie dostępny w cenie 39,99 USD Podstawowy i 59,99 USD Limitowane egzemplarze. Powstanie tylko 3000 limitowanych edycji. Będzie zawierać grę, instrukcję, płytę CD ze ścieżką dźwiękową, artbook, zestaw naklejek i numerowany certyfikat w pudełku kolekcjonerskim.

Wersja gry na Switcha będzie zawierała całą wcześniej wydaną dodatkową zawartość, „zawartość identyczną z oryginalną wersją japońską” oraz pełną obsługę tekstu i dźwięku w języku angielskim.

„Jesteśmy bardzo dumni, że ją sprowadziliśmy Dusze Mugenów dla nowych graczy Przełącznik NintendoBędzie to pierwszy raz, kiedy angielska wersja gry będzie zawierała ostateczną zawartość oryginalnej wersji japońskiej, powiedział prezes Eastasiasoft Project Joshua Michael French w komunikacie prasowym. „Gracze, którzy dobrze się bawili Moiro Crystal H i Siedmiu piratów h. Znajdziesz tu znacznie więcej rzeczy do kochania i mamy nadzieję, że ta współpraca będzie kontynuowana Fabryka Pomysłów Aby nadal urzeczywistniać takie gry! „

Oto przegląd gry, za pośrednictwem eastasiasoft:

Na około

Rzuć wszechświat na kolana i wyglądaj świetnie w tym kultowym klasyku JRPG!

Dołącz do Chou-Chou w jej misji podboju wszechświata i jego siedmiu światów! W tej grze JRPG w stylu anime przejmiesz dowództwo nad zaufanym towarzyszem Altisem, lojalnym peonem Ryuto i nie tylko, gdy Chou-Chou przemienia bohaterów i władców demonów z każdego królestwa w swoich osobistych sług, uwalniając w ten sposób świat od konfliktu pod jej ostatecznym rządem . kontrola. Ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Dusze Mugenów Zawiera turową walkę na swobodnej mapie bitewnej, dostosowywanie drużyny i umiejętności, rozległe światy do eksploracji i mnóstwo „moe” piękności, które fani uwielbiają! Niszcz kryształy na polu bitwy, aby aktywować tryb Hyper, wykonuj kombinacje i używaj technik Moe Kill, aby zniewalać wrogów i zamieniać ich w żywiołaki, wykorzystując ich słabości. Stwórz unikalny zestaw stworów, dostosowując części ciała, mimikę, klasy akcji i nie tylko!

Ta zaktualizowana wersja Dusze Mugena Zawiera wszystkie poprzednie dodatki, jednocześnie wiernie dostosowując zawartość japońskiego oryginału, dzięki czemu jest to ostateczny sposób na poznanie tego klasycznego JRPG!

Kluczowe cechy

  • Eksploruj siedem tętniących życiem światów i podbij wszechświat!
  • Walcz z potworami na darmowych mapach bitewnych i uczyń z nich swoich niewolników.
  • Wykonuj niesamowite kombinacje ze swoimi sojusznikami!
  • Twórz unikalne postacie, dostosowując części ciała, twarze i klasy zawodów.
  • Ciesz się estetyką „moe” i stylem super anime!

Obejrzyj film otwierający poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu wersji Switch w Galerii.

READ  Wojownicze Żółwie Ninja: Gamescom Shredder's Revenge 2021

Otwarcie filmu