Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: Nintendo chroni filmy na Switchu, co prowadzi do większej liczby spekulacji na temat Switch Pro

Od dłuższego czasu wyczekiwaliśmy potencjalnego następcy Nintendo Switch i choć otrzymaliśmy nowe modele w postaci Switch Lite i Switch OLED, „Switch Pro” jeszcze się nie podniósł. Teraz jest więcej paliwa do ognia, a rozwój jest postrzegany na kanale YouTube Nintendo jako potencjalny wskaźnik wiadomości na horyzoncie. Nowy film z GameXplain (pokazany powyżej) przedstawia ten rozwój i jego możliwe wyniki.

Jak odkrył użytkownik Lucas Mannack 22 Na forach Famiboards (potwierdzone później przez użytkownika Milo), Nintendo umieściło dwa filmy na swoim oficjalnym kanale północnoamerykańskim jako prywatne: zwiastuny dla Switch Lite i Switch OLED. Wcześniej każdy z tych filmów był swobodnie oglądany przez publiczność, ale teraz nie można ich nigdzie znaleźć. Wskazano, że Nintendo również upubliczniło zwiastun Switch Lite na krótko przed ujawnieniem Switch OLED, co prowadzi do spekulacji, że teraz mogą robić to samo, przygotowując się do kolejnego nowego ogłoszenia. Jeśli to prawda, mogą uczynić te filmy prywatnymi, aby skoncentrować wszystkie swoje wysiłki (i uwagę konsumentów) na czymś nowym.

Nadal jesteśmy w środku „lata gier”, a wielu programistów i wydawców organizuje konferencje prasowe, aby ogłosić nowe ogłoszenia i zwiastuny. Nintendo nadal musi dzielić się wszystkim poza bezpośrednią prywatną stroną trzecią, a także kimś skupionym wyłącznie na Xenoblade Chronicles 3. Czy mogliby mieć coś innego w rękawie i czy może to być zapowiedź nowego sprzętu? Jeśli tak, czy może to być Switch Pro, a nawet Switch 2?

Oczywiście, uczynienie niektórych filmów z YouTube prywatnymi nie jest potwierdzeniem niczego, a to może prowadzić do niczego. Z pewnością nie byłby to pierwszy raz, kiedy natknęliśmy się na fałszywe plotki o nowej konsoli Nintendo. Ale może tym razem może być inaczej. Bądź na bieżąco, ponieważ z niecierpliwością czekamy na więcej informacji!

READ  Recenzja Surface Pro 8: Najlepszy tablet firmy Microsoft z systemem Windows doczekał się poważnej aktualizacji | Usługa Microsoft