Tech

Wygląda na to, że GTA 6 zostało wyciszone na kanale YouTube Rockstar

Fani Grand Theft Auto spragnieni informacji o GTA 6 nie wstydzą się nękać dewelopera Rockstar Games o informacje w jakikolwiek sposób, w tym komentarze na YouTube. Na nieszczęście dla tych fanów wydaje się, że Rockstar jest zmęczony ciągłymi pytaniami o GTA 6 na platformie, ponieważ teraz to zdanie wydaje się być wyciszone.

Jak wskazał jeden użytkownik Twittera (przez prawa ręka), nowe komentarze związane z GTA 6 zamieszczone na starym filmie na kanale Rockstar Games na YouTube nie pojawiają się. Szybkie skanowanie pokazuje najnowsze filmy opublikowane na kanale, takie jak powszechnie nielubiany zwiastun GTA V na PlayStation 5 i Xbox Series X | S, co wydaje się być również całkowitym brakiem komentarzy do GTA 6. Alternatywna pisownia, taka jak GTA Six, również się nie pojawia. Rockstar odmówił komentarza do tej historii.

Ci, którzy nadal chcą komentować GTA 6, będą musieli poruszyć niektóre kreatywne problemy matematyczne, które tworzą grę, jak dotąd niezapowiedzianą, jako unikalną alternatywną pisownię lub odpowiedź, aby obejść cenzurę. Oczywiście fani nadal mogą pytać Rockstar o status GTA 6 za pośrednictwem innych platform społecznościowych, takich jak Twitter. Niestety, nie są znane żadne prawdziwe informacje o grze, ale to nie powstrzymało fanów od spekulacji na temat plotek i teorii dotyczących GTA 6.

GTA 5 zostało wydane ponad osiem lat temu, więc chyba nie dziwi fakt, że fani serii są spragnieni informacji o tym, z czym może się wiązać kolejna gra z serii. Podczas gdy GTA 5 nadchodzi na konsole nowej generacji, a aktualizacje Grand Theft Auto Online były częste, obfite i opłacalne dla firmy macierzystej Rockstar Games Take-Two, wydaje się, że więcej niż kilku fanów jest po prostu gotowych na kolejną wielką rzecz i nie wstydź się pytać o nią.

READ  Baldur's Gate: Dark Alliance w końcu otrzymuje port PC

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment