Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo ustawia zwiastun przełączający się na tryb prywatny, ale to „Prawdopodobnie nic”

Nintendo ustawia zwiastun przełączający się na tryb prywatny, ale to „Prawdopodobnie nic”

Wentylator Nintendo włączony Famicom لوحات tablice Switch OLED ujawnia zwiastuny dla Ameryki Północnej i Japonii, które niedawno miały stać się prywatne na oficjalnych kanałach YouTube firmy.

Wygląda na to, że to wystarczyło, aby podsycić nową rundę plotek o „Switch Pro” niektóre Spodziewaj się… a przynajmniej licz na wielkie odkrycie. Były pracownik Nintendo of America, Kit Ellis, udostępnił za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyjaśniając, że prawdopodobnie nie oznacza to „nic” i prawdopodobnie jest związane z licencjonowaniem – z obchodami jednego roku modelu OLED w tym tygodniu:

Kate Ellis – „Te główne filmy zwykle zawierają muzykę lub aktorów, którzy mają licencję na użytkowanie przez rok, a następnie muszą zostać odnowieni lub usunięci. Przełącznik OLED został ogłoszony jutro rok temu. To chyba nic”.

Zauważono również, jak same klipy uruchamiające Switch Nadal jest widywany w Wielkiej Brytanii i inni kraje takie jak Australia.

Przed komentarzem Kita, GameXplain Spodziewaj się, że specjalny film będzie próbą oczyszczenia „algorytmu YouTube” w celu skupienia się na czymś innym związanym z marką Switch. Wspomniano również, jak Apple zrobił ostatnio coś podobnego – wyciągając starsze filmy z iPhone’a przed najnowszą rewelacją.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, są bieżące problemy z łańcuchem dostaw Nintendo w Japonii. W nowym raporcie Nikkei, opublikowanym dziś wcześniej, ujawniono, w jaki sposób nastąpił 33% spadek sprzedaży systemów z powodu tych ciągłych trudności. Rzecznik Nintendo wspomniał również, że firma miała trudności z pozyskiwaniem części niezbędnych do budowy nowych systemów:

READ  Wyłączone aktualizacje Instagrama – Setki użytkowników w USA i Wielkiej Brytanii twierdzi, że aplikacja nie działa przez drugi dzień po poważnej awarii Meta

Jeśli usłyszymy jakieś aktualizacje, damy Ci znać. Jak myślisz, co Nintendo może zrobić z tymi zwiastunami? Powiedz nam poniżej.