Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Philip J. Mezeniak | Wiadomości, sport, praca

Philip J. Mezignac

Michigan City, Indiana – Philip J.Mezziniak, lat 83, z Michigan w stanie Indiana, zmarł w sobotę 24 kwietnia 2021 r. O godzinie 9:35 w swoim domu.

Chrześcijańska msza pogrzebowa odbędzie się w piątek 30 kwietnia o godz. 10:00 w kościele św. Stanisława, 1506 Washington Street, Michigan City, pod przewodnictwem wielebnego Waltera Sisla. Następuje pochówek na cmentarzu św. Stanisława.

Godziny zwiedzania to 16-19 w czwartek i od 8:30 do 9:30 w piątek w Ott / Haverstock Funeral Chapel, 418 Washington St., Michigan City.

Stowarzyszenie Młodzieży św. Józefa odmówi Różaniec o godz. 18:30 w czwartek w kościele grobowym. Pełne służby wojskowe odbędą się w piątek na cmentarzu św. Stanisława w Michigan.

Urodził się 24 września 1937 r. W Malino w Polsce, jako syn Stanisława i Anny (Hatali) Mezeniaków. 1 listopada 1969 roku w Chicago ożenił się z mieszkającą w Michigan City Haliną Janus. Przeżyli także dwaj synowie, Philip (Kay) Mizeniak z Iron Mountain i Edmund (Ina Tatarova) Mizeniak z Chicago; Troje wnuków: Emily Miziniac, Catherine Miziniak i Philip John Wallace Miziniak; Dwie siostry, Frances McVeigh z Nowego Meksyku i Stella (Donald) Wilmot pochodzi z New Linux w stanie Illinois.

A jego brat Jean Mezignac poprzedził go śmiercią.

Phil był członkiem Kościoła Katolickiego św. Stanisława w stanie Michigan, gdzie przez kilka lat pełnił funkcję mentora. Był byłym prezesem (1992) Stowarzyszenia Młodzieży św. Józefa i weteranem Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Przeszedł na emeryturę po 25 latach pracy w NIPSCO jako mechanik i pracował przez 17 lat w Owens Motor Supply w warsztacie maszynowym.

Datki można przekazywać na rzecz kościoła św. Stanisława, 1506 Washington Street, Michigan City, Indiana 46360.

Aby wpisać się do księgi gości i zostawić kondolencje online, odwiedź ich stronę internetową www.otthaverstock.com.