Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Michel M. Szymon „Mickey” 1966-2023 | Wiadomości, sport, praca

Youngstown – zmarła Michelle M. „Mickey” Simon, lat 57, w niedzielę, 7 maja 2023 r., w domu opieki, z rodziną u boku.

Michelle urodziła się 21 kwietnia 1966 roku w Youngstown jako córka Michaela Simona i Sophie Mestovich. Ukończyła Campbell Memorial jako prymus, a później ukończyła Youngstown State University z tytułem licencjata z elektrotechniki.

Mickey, jak jest znana, pracowała przez wiele lat w Resnor Heating Manufacturing jako prototyp inżynierii technologicznej oraz w Sovereign Circuits jako technologia kontroli jakości. Zajmowała również stanowiska dla kilku małych wykonawców instalacji grzewczych jako instalator pieców, pracowała z kilkoma wykonawcami renowacji jako malarz, instalator płyt kartonowo-gipsowych i posiada certyfikat Master Mitigation Specialist.

Była członkinią parafii św. Anieli Merisi w Youngstown.

Mickey lubiła motocykle i przejechała swoim BMW 750 tysięcy mil po całym kraju, biorąc udział w rajdach i różnych imprezach motocyklowych. Od ponad 20 lat ma to samo stoisko na spotkaniu wymiany w Mid-Ohio Vintage Motorcycle Days. Lubiłem uczęszczać na spotkania BSA w Toronto w stanie Ohio i brałem udział w wielu wyścigach zarówno na drogach, jak i poza nimi.

Mickey kochał muzykę i chodził na koncerty. Przyjaźniła się z kilkoma lokalnymi zespołami w okolicy. Przede wszystkim Mike kochał zabawę i był żądny przygód, ciesząc się każdą chwilą. Mickey uwielbiał przebywać z rodziną i nigdy nie przegapił okazji do spędzenia z nimi czasu na rodzinnych spotkaniach i uroczystościach świątecznych.

Mickey będzie bardzo tęsknić i zostanie zapamiętana przez swoją siostrę Monikę Mink (Ray Hetrick) z League City w Teksasie; Brat John (Kathy) Orchak z Youngstown; Siostra Linda (John) Cifaldi z Polski; siostrzeńcy Jason Mink i John Mink; siostrzenice, Angela Orchak, Nancy Orchak, Gianna Cifaldi i Alisa Cifaldi; siostrzeńcy Jerena Minka i RJ Urchaka; siostrzenica Eleonora Orczak; szwagierka Donna Orchak ze Struthers; oraz wieloletni przyjaciel i lojalny towarzysz od 37 lat, Lorne Mossman z Youngstown.

READ  Oświadczenie w sprawie wojny Rosji z Ukrainą i sportów międzynarodowych

Jej rodzice i brat Michael Orshak poprzedzili ją śmiercią.

Rodzina Mickey powierzyła jej opiekę Domowi Pogrzebowemu Wasko w Campbell i powita rodzinę i przyjaciół w sobotę 13 maja 2023 r. w godzinach 10-11 w domu pogrzebowym. Uroczystości pogrzebowe odbędą się natychmiast o godzinie 11:00, a przewodniczyć im będzie ks. Kevin Peters.

Rodzina chciałaby szczególnie podziękować personelowi Hospicjum Doliny za życzliwą i pełną współczucia opiekę, jaką otoczyli Mic podczas jej krótkiego pobytu u nich.

Odwiedź stronę www.waskofamily.com, aby zobaczyć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Mickeya.

(specjalne zawiadomienie)