Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Karen Marie Weims 1942-2021 | Wiadomości, sport, praca

Youngstown – 79-letnia Karen Marie Wems przeniosła się z naszego życia do wiecznego życia pozagrobowego we śnie w sobotę 24 kwietnia 2021 roku.

Karen urodziła się 10 marca 1942 roku ze swoim bratem Davidem, a rodzice Stanley i Margaret Dunlevi odwiedzili mnie.

Karen i jej mąż William pobrali się w kościele Sacred Heart w Youngstown 14 kwietnia 1962 roku i bawili się razem przez 59 lat. Przez 45 lat była członkinią byłego Kościoła Prezbiteriańskiego w Brownley Woods w Youngstown, a później Kościoła Presbyterian Heritage w Polsce, gdzie była członkiem chóru. Karen była także członkiem 32. Klubu Masonry w Youngstown.

Dla tych, którzy dobrze ją znają, można go opisać jako petardę z wiecznym zapalnikiem. Do ostatnich kilku lat, kiedy demencja odebrała ją psychicznie rodzinie i przyjaciołom, w każdym momencie swojego życia podróżowała z prędkością 100 mil na godzinę.

Zostawiła męża Williama, aby pielęgnować swoją pamięć. Dwóch synów, Randall M. (Sharon) Weims, Richard A. WMS i oba pochodzą z Youngstown; Czwórka wnuków, Matthew W. (Molly) Wems i David A. (Jackie) Wems, Martin M, Wimes, Mark R. Oraz czworo prawnuków jej pięknych wnuków: Hanny, Angeliny, Sary i Liliany. Zostawia też wielu wspaniałych przyjaciół, którzy będą za nią bardzo tęsknić.

Jej rodzice, Stanley i Margaret, poprzedzili ją śmiercią. Oraz jej brat bliźniak David, który zmarł w 2017 roku.

Z powodu COVID-19 odbędzie się nabożeństwo żałobne z okazji życia Karen w późniejszym czasie. Brak godzin kontaktowych.

Za aranżacje odpowiada Davidson-Becker Funeral Home, 11 Spring St. W Struthers.

Kondolencje można przesyłać na stronę www.beckerobits.com.

(Uwaga specjalna)

READ  Kryzys uchodźczy uderza w polskie miasta w świetle wojny ogarniającej Ukrainę | wieści wojenne między Rosją a Ukrainą