Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Peter Andre wyjawia, co jego 16-letnia córka Princess poprosiła go, aby zmienił w sobie, po tym, jak słodko poprosił go o pozwolenie

Peter Andre wyjawia, co jego 16-letnia córka Princess poprosiła go, aby zmienił w sobie, po tym, jak słodko poprosił go o pozwolenie

PETER Andre wyjawił, co jego córka, Princess, chciała zmienić w swoim wyglądzie, po tym jak najpierw delikatnie poprosiła go o pozwolenie.

16-letnia córka piosenkarki i modelki Katie Price zyskała ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych, a niedawno podpisała kontrakt z modelką PrettyLittleThing.

Opowiadając o swojej niedawnej metamorfozie, 50-letni Peter wyjawił, że jego córka chciała dodać rozjaśnione blond pasemka do swoich sięgających do pasa loków.

Pisanie w swoim kraju Tak! kolumna„Posiadanie nastoletniego syna lub nastoletniej córki może oznaczać radzenie sobie ze stale zmieniającymi się pragnieniami, potrzebami i zmianami, a najnowszy występ księżniczki polegał na podkreśleniu jej rozjaśnionych blond włosów” – powiedział Peter.

„Uprzejmie wysłała mi wiadomość z pytaniem, czy mogę to zrobić.

SWEET: Peter Andre wyjawił, co jego córka, Princess, chciała zmienić w swoim wyglądzie, po tym jak delikatnie poprosiła go najpierw o pozwolenie

„Kochanie, masz 16 lat, a nie 12” – odpowiedziałem. „Dbam o ich zdrowie, bezpieczeństwo, edukację itp. Nie chcę się stresować drobiazgami” – powiedział.

„Jest miłą i delikatną duszą. Pamiętam, że gdy byłem młodszy, farbowałem włosy na niebiesko i czarno, bo chciałem wyglądać jak Elvis. Wyglądało bardziej jak umywalka.

W zeszłym miesiącu księżniczka pochwaliła się swoim nowym wyglądem na swoim Instagramie i podpisała swój post: „Barbie Girlll”.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Princess ujawniła, co planuje zrobić ze swoją karierą, po tym, jak stwierdziła, że ​​„nie zdała wszystkich” egzaminów GCSE.

Księżniczka transmitowała siebie na żywo i odkryła, że ​​w zeszłym miesiącu zdała trzy z siedmiu egzaminów w szkole średniej.

Teraz księżniczka w swoich Instagram Stories podzieliła się tym, co planuje zrobić po ukończeniu szkoły, przyznając, że jest „podekscytowana” kolejnymi krokami.

W piątek podczas pytań i odpowiedzi Princess opowiedziała, jak planuje prowadzić zajęcia w mediach społecznościowych i coaching kosmetyczny.

Zapytana o plany, odpowiedziała: „Będę robić specjalne szkolenie z mediów społecznościowych i urody, jestem bardzo podekscytowana”.

Nowy wygląd: piosenkarz ujawnił, że jego córka chciała dodać rozjaśnione blond pasemka do swoich włosów sięgających do pasa

W innym miejscu pytań i odpowiedzi „Zapytaj mnie o wszystko” księżniczkę zapytano także, czy osiągnie coś, gdy za dwa lata skończy 18 lat.

READ  Urocza gra akcji RPG „Garden Story” trafi na zmianę tego lata

Księżniczka odpowiedziała: „Operacja nie, pozostanę normalna”.

Powiedziała już wcześniej, że nie widzi siebie, która, gdy dorośnie, będzie podążać tą samą ścieżką zabiegów kosmetycznych, co jej była modelka, matka Katie.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Princess ujawniła swoje wyniki w szkole średniej w transmisji wideo na żywo na Instagramie wraz ze swoim ojcem, piosenkarzem, Peterem (50 l.), na początku tego miesiąca.

Powiedziała swoim fanom, że zdała trzy z siedmiu egzaminów, po tym jak z pozostałych przedmiotów nie udało jej się uzyskać więcej niż czwarta klasa.

Księżniczka wyjaśniła, że ​​aby zdać egzamin, trzeba mieć co najmniej czwartą klasę, a najwyższą możliwą oceną jest dziewiąta.

Na nagraniu ojciec Peter powiedział jej, że jest z niej bardzo dumny, ponieważ „napracowała się” przed egzaminami.

„Nie minęłam ich wszystkich” – powiedziała księżniczka – „ale to w porządku, bo niektórych minęłam!” Oczywiście limity punktacji były w tym roku naprawdę wysokie.

„Jestem z ciebie dumny, myślę, że ciężko pracowałeś” – powiedział Peter. Wiesz co, naprawdę ciężko pracowałem. Widziałem, jak ciężko pracujesz, co jest dla mnie najważniejsze.

Egzaminy: Nastąpiło to po tym, jak Princess ujawniła swoje wyniki w szkole średniej w transmisji wideo na żywo na Instagramie wraz z Peterem na początku tego miesiąca

Księżniczka ujawniła, że ​​w biznesie dostała 3; 3 w dramacie; 5 w języku angielskim; 6 w modzie; 4 w muzyce; 3 z geografii i 3 z matematyki.

„Muszę powtórzyć matematykę. Dostałam 89, ale potrzebowałam 98 z 200, aby zdać matematykę. Myślę, że czwórka to C” – powiedziała, patrząc na swoje oceny.

Peter, który ma także 18-letniego syna Juniora z byłą żoną Katie, potwierdził: „Nie mogę wypowiadać się w imieniu każdego rodzica, ale wystarczy mi widok, jak ciężko pracujecie”. Zobacz, co mam po angielsku!

Księżniczka: „Byłaś na ostatnim miejscu, więc najlepszy wynik, jaki możesz uzyskać, to 5”.