Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pakiet Diablo 4 Xbox Series X powinien być jeszcze fajniejszy

Pakiet Diablo 4 Xbox Series X powinien być jeszcze fajniejszy

Microsoft właśnie ogłosił Pakiet Xbox Series X. to powinno być droga Bardziej atrakcyjny niż jest w rzeczywistości. Łączy high-endową konsolę z konsolą Blizzarda Diablo 4Paczka zostanie wysłana 6 czerwca (dzień premiery gry) na zamówienie 559,99 USD. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne w sklepie Microsoft Store.

Najbardziej atrakcyjną częścią tego pakietu jest to, że jest on o 10 USD tańszy niż kupowanie konsoli i gry osobno. Ale to właściwie wszystko. Oprócz zdobycia niektórych elementów kosmetycznych w grze, zachęta do zakupu tego pakietu jest niestety bardzo niska. Można by przypuszczać, że Microsoft może bardziej się postarać, aby zaimponować ludziom, powiedzmy, zrobionym na zamówienie Xboksem wzorowanym na nowym Nintendo. Królewskie łzyZainspirowany transformator OLED.

Firma powinna była wyposażyć go przynajmniej w czerwone diody LED i niestandardowy efekt dźwiękowy. Diablo 4 Ma wiele punktów styczności z projektem, które ładnie przełożyłyby się na wygląd limitowanej edycji. Ta współpraca między Microsoftem a Activision Blizzard może wydawać się wątpliwa dla konkurentów podczas oczekującego przejęcia wydawcy przez Microsoft, ale kim jestem, żeby to powiedzieć?

Pakiet produkuje niektóre elementy kosmetyczne w grze, w tym Inarius Wings i Inarius Murloc zwierzaki Diablo 3A amalgamat gniewu jest górą Świat Warcraftai kosmetyki Umber Winged Darkness od Nieśmiertelny diabeł.

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Tak czy inaczej, jest to dość leniwy pakiet i nie ma sensu zamawiać w przedsprzedaży i czekać kilka miesięcy, aby uzyskać konsolę, którą można łatwo uzyskać u wielu sprzedawców detalicznych. Teraz. Na pewno jest dużo czekania, aby zaoszczędzić te 10 USD.

Są szanse, że możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, unikając tego pakietu, ponieważ Verizon w przeszłości wydał 50 USD z tej konsoli, pozostawiając ci więcej pieniędzy do wydania na najlepsze akcesoria Xbox Series X. Kto może powiedzieć, czy to jest umowa? się powtórzy, ale zniżki na konsole są obecnie ważniejsze. Do połowy kwietnia pakiet Sony PlayStation 5 z God of War Ragnarok 50 USD zniżki w wielu sklepach, zasadniczo zmniejszając koszt gry w pakiecie do zaledwie 10 USD. Osobiście chciałbym zobaczyć więcej tymczasowych obniżek kosztów sprzętu w 2023 roku.

READ  Najlepszy sposób na zdobycie Pokémon Scarlet i Violet's Only Greninja

Czytaj więcej