Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Indie Dev Headcannon potwierdza, że ​​pomógł firmie Sega w aktualizacji Sonic Origins Plus

Indie Dev Headcannon potwierdza, że ​​pomógł firmie Sega w aktualizacji Sonic Origins Plus

Być może pamiętasz, jak twórca Sonic Mania, Headcannon, był trochę zaangażowany w Sonic Origins. Teraz, po ogłoszeniu Sonic Origins Plus, twórca „niezależnych gier i narzędzi” potwierdził, że „ponownie” nawiązał współpracę z firmą Sega, aby tym razem zaktualizować projekt.

W długiej serii tweetów wyjaśniła, w jaki sposób pomogła umieścić Amy w centrum uwagi, pomogła z Knuckles na Sonic CD i udało jej się dostarczyć „kilka dodatkowych aktualizacji i ulepszeń”, aby uczynić tę kolekcję „najlepszą, jaka może być”. Ta reklama w całości:

prezydent: Nadchodzi – Sonic Origins Plus! Z radością ogłaszamy, że po raz kolejny współpracowaliśmy z SEGA, aby zaktualizować ten projekt; Wiesz, że nie możemy się oprzeć Sonicowi! Oto niektóre z tego, czego możesz oczekiwać w Origins Plus:

Byliśmy podekscytowani, gdy usłyszeliśmy, że SEGA chce sprawić, by Amy była grywalna, i nie mogliśmy odrzucić okazji, by pomóc jej znaleźć się w centrum uwagi! Nowe grywalne postacie potrzebują nowych duszków i naszych własnych @pracownik Zdecydowanie podołał zadaniu projektowania podczas @pracownik Wydajność zarządzania danymi.

Knuckles można teraz odtwarzać również na płycie Sonic CD! Podobnie jak w przypadku włączenia grywalnej Amy, cieszymy się, że możemy wprowadzić nową grafikę, która uzupełni wysiłki SEGA, aby było to możliwe.

Wraz z pracami SEGA nad aktualizacją kolekcji byliśmy również w stanie zapewnić kilka dodatkowych aktualizacji i ulepszeń, aby uczynić ten tytuł najlepszym, jaki może być! Doceniamy ich otwartość na nasze opinie i sugestie.

Jesteśmy bardzo dumni, że przyczyniliśmy się do wydobycia z tej kolekcji tego, co najlepsze; Sega bardzo nam zaufała, pozwalając na to, i naprawdę to doceniamy! Nie możemy się doczekać, aż spróbujesz!

Jak wcześniej ujawniono, Sonic Origins 12 doda Game Gear. Jak wspomniano powyżej, pojawi się kilka nowych grywalnych postaci. Ukaże się 23 czerwca i tym razem pojawi się w wersji fizycznej. Więcej można znaleźć w poście ogłoszeniowym:

READ  Senatorowie krytykują odmowę Apple złożenia zeznań podczas przesłuchania w sprawie zasad sklepu z aplikacjami