Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

CD Projekt mówi, że „lepiej jest wcześnie obniżyć koszty” po ponownym przemyśleniu projektu Sirius

CD Projekt podzielił się informacjami na temat swojej decyzji o „ponownej ocenie” rozwoju spin-offu Wiedźmina, Project Sirus, mówiąc, że czasami „lepiej jest ciąć koszty wcześniej”.

Projekt Sirius został po raz pierwszy zaplanowany w październiku ubiegłego roku jako część ambitnej mapy drogowej studia CD Projekt, która obejmowała kontynuację Cyberpunka 2077, nowe IP, następną trylogię Wiedźmina, remake pierwszej gry Wiedźmin oraz Project Sirius, częściowo solo, częściowo dla wielu graczy Twórcami gry są The Flame oraz studio Flood Molasses Flood.

Ale w zeszłym tygodniu CD Projekt ogłosił zamiar umorzenia funduszy na projekt Sirius, mówiąc, że ponownie ocenił „zakres i potencjał komercyjny pierwotnej koncepcji” i teraz „opracowuje nową,„ lepszą ”ramę w zgodnie z projektem”. [company’s] strategia”.

Newscast: Czy generacja procedur Unreal Engine i Ghostwriter firmy Ubisoft to przyszłość tworzenia gier?

A teraz jako część Najnowszy telefon o zarobkach (Dzięki VGC), dyrektor finansowy CD Projekt Piotr Nielubowicz opowiedział nieco więcej o myśleniu stojącym za nowym kierunkiem.

„Aby pozostać innowacyjnymi, musimy eksperymentować i być odważni w próbowaniu nowych ścieżek” – wyjaśnił Nilopovic.[but also] Zachowaj kontrolę i bądź na bieżąco, zwłaszcza w przypadku projektu, który jest dla nas nowy pod względem projektowym, opracowanym przez nowe studio w naszej rodzinie”.

„Musimy nadal oceniać sytuację w miarę postępów” – dodał. „Lepiej jest ciąć koszty wcześniej, a nawet wznowić, jeśli to konieczne, niż kontynuować”.

W Q&A, które odbyło się po prezentacji, CEO Adam Kici dodał & nacute; Ski powiedział, że była to „trudna decyzja, ale uważamy również, że była właściwa”.

Następnym wydawnictwem CD Projekt będzie rozszerzenie do gry Cyberpunk 2077, Phantom Liberty. W wiadomości opublikowanej dziś na Twitterze studio Powiedział W czerwcu będzie bardziej zaangażowany w projekt.

READ  PlayStation Now zaczyna w tym tygodniu udostępniać obsługę strumieniowania w rozdzielczości 1080p • Eurogamer.net