Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sony Xperia 1 III zostanie dostarczona 19 sierpnia za 1299 USD

Następny flagowy telefon Sony, Xperia 1 III, pojawi się 19 sierpnia w Stanach Zjednoczonych – za imponującą kwotę 1299,99 USD. Firma ogłosiła, że ​​jest dostępna w przedsprzedaży już dziś. Nowy telefon skoncentrowany na fotografii został zaprojektowany jako uzupełnienie linii aparatów Sony Alpha i oferuje zmienny teleobiektyw w stylu peryskopowym. Jest również wyposażony we wszystko, czego można oczekiwać od flagowego telefonu z Androidem w 2021 roku, w tym procesor Snapdragon 888, 5G i 6,5-calowy ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Xperia 1 II została wprowadzona na rynek za 1200 dolarów Drogie nawet jak na urządzenie z najwyższej półki – Sony nie wraca do ceny za dodatkowe 100 USD. Przynajmniej w tym przypadku użytkownicy w USA będą mogli skorzystać z połączenia 5G; Zeszłoroczny model miał odpowiedni sprzęt, ale nie mógł korzystać z amerykańskich sieci 5G. 6,5-calowy wyświetlacz 4K został również ulepszony do szybszej częstotliwości odświeżania 120 Hz niż w ubiegłorocznym modelu (który był standardowo 60 Hz), a także otrzymasz większą baterię 4500 mAh.

Jeśli Xperia 1 III wygląda atrakcyjnie, ale płacenie 1300 USD nie jest, Xperia 5 III to wariant z mniejszym ekranem, który prawdopodobnie będzie kosztował nieco mniej, chociaż ceny i wysyłka w USA pozostają niezapowiedziane. Tymczasem, jeśli chcesz zapłacić najwyższą kwotę za 1 III, Sony oferuje zdrową zachętę do zamówienia przedpremierowego, oferując bezpłatną parę wkładek dousznych WF-1000XM3 z redukcją szumów przy zamówieniach złożonych do 26 września. Xperia 1 III zostanie wyprzedana prosto od Sony i innych sprzedawców.

READ  Warzone w końcu wysadził swoją mapę bronią nuklearną • Eurogamer.net