Okrągłe: obręcze do koszykówki dla dziewcząt VVS z holenderskim patentem;  New Hartford prowadzi CVA

Okrągłe: obręcze do koszykówki dla dziewcząt VVS z holenderskim patentem; New Hartford prowadzi CVA

Koszykówka dziewcząt Holland Patents prowadziła 20-12 do przerwy i wygrała 36-29 Tri-Valley League Pioneer Division z gospodarzem Vernon-Verona-Sherrill w czwartek.

Pierwszoklasistka Faith Zieliński prowadziła z 10 punktami dzięki dwóm trójkom, a starszy rozgrywający Gil Ink dodał siedem punktów i 11 zbiórek, co było najlepszym wynikiem w karierze dla Holland’s Pirates, którzy w czwartej kwarcie objęli prowadzenie 26-21. .

Młodsza rozgrywająca Tyra McLaughlin dodała sześć punktów, cztery przechwyty i cztery asysty dla Holenderskich Patentów (ogółem 5-2). HP ma 3-2 w TVL Pioneer Division za Oneidą i Notre Dame.

Młodsza obrończyni Anna Peterson prowadziła wszystkich strzelców z 16 punktami, pięcioma zbiórkami i dwoma przechwytami dla VVS (1-4).

Junior napastnik Maddie Ward zanotował najlepsze w sezonie 12 zbiórek, dodając 2 sety, 2 punkty, 2 asysty i przechwyt. Sophia Sherwood, nowa bramkarz, zdobyła sześć punktów i cztery zbiórki.

HP ma się odbyć w środę o 19:00 w Proctor w meczu TVL.

VVS przygotowuje się do spotkania z Clinton w nieligowym meczu o 19:00 w środę.

New Hartford prowadzi CVA

Dziewczyny z New Hartford pokonały Central Valley Academy 18-0 w czwartej kwarcie i wygrały 57-38 w czwartek na Kasner Classic Little Falls.

New Hartford zdobył tytuł mistrzowski, wygrywając. Spartanie mają bilans 3:1 i trzy zwycięstwa z rzędu.

New Hartford zdobyło trzech graczy w liczbach dwucyfrowych: napastnik drugiego roku Ava Brazier (13 punktów), seniorka Emily Alt (11 punktów) i student pierwszego roku Casey Richards (11 punktów).

Student drugiego roku CVA, Avery Rich, prowadził wszystkich strzelców z najlepszymi w sezonie 20 punktami i dodał osiem zbiórek. Zawodnik Izy Terzaski zaliczył 10 zbiórek.

New Hartford ma zagrać o 18:45 w środę na West Genesee w pozaligowych rozgrywkach.

CVA (2-4) zagra we wtorek o 19:00 przeciwko Notre Dame w meczu o mistrzostwo TVL Pioneer Division.

Druga połowa pomaga Little Falls

Dziewczęca drużyna koszykówki Little Falls pokonała Kanajohari 27-7 w drugiej połowie i wygrała 50-26 w czwartek w Kasner Classic.

READ  Seniorzy HS robią kolejny krok | Wiadomości, sport, praca

Alexis Chris prowadził Littlefalls z 19 punktami i sześcioma zbiórkami. Adriana Izzo również zdobyła dwucyfrową liczbę 10 punktów.

Nie było dostępnych statystyk dla Kanajohari.

Little Falls (4-4) zostanie rozegrany o godzinie 19:00 w piątek, 6 stycznia we Frankfurcie-Schuyler.

Polska ponownie wygrywa turniej

Polska drużyna koszykówki dziewcząt zdobyła 28 punktów w drugiej połowie, ograniczając gospodarza Fabiusa Pompei do ośmiu, aby przypieczętować zwycięstwo 54-19 w czwartek w świątecznym turnieju Fabiusa Sports Boosters.

Logan Cockenham z Polski prowadził z 22 punktami, ośmioma przechwytami, sześcioma zbiórkami i trzema asystami. Została wybrana MVP turnieju.

Madison Haver, która została wybrana do zespołu All-Tournament, dodała 12 punktów i osiem zbiórek.

Sydney Tabor dodał osiem punktów i dziewięć zbiórek.

Polska (6:1) zagra w środę o 18:00 z Cincinnati w meczu pozaligowym.

Waitsboro góruje nad Watertown

Drużyna koszykówki chłopców z Whitesboro zebrała się z deficytu 26-24 do przerwy, aby odnieść zwycięstwo 42-41 nad Watertown w piątek po południu.

Whitesboro prowadził 35-31 przed wejściem do czwartej kwarty w meczu poza ligą.

Kyle Meyer zdobył 11 punktów dla Whitesboro (3-4 ogólnie). Po siedem punktów zdobyli Tony Dorozynski, Jake Morris i Dan Russo.

Watertown prowadzili Patrick Duah (12 punktów, 10 zbiórek) i Seth Charlton (12 punktów).

Whitesboro ma zagrać we wtorek o 19:00 przeciwko Central Square w meczu poza ligą.

Hokej w New Hartford Falls

Drużyna hokejowa chłopców z New Hartford strzeliła pięć goli w ostatnich dwóch okresach, ale przegrała w czwartek 6:5 z gospodarzem turnieju Cicero z North Syracuse.

Rowan Gall strzelił jednego gola i miał dwie asysty, a Sean Elbrecht strzelił dwa gole dla New Hartford (3-4-1), po jednej tercji 2:0, a po drugiej 5:3.

Gole dla New Hartford strzelili także Caleb Massoud i Gabriel Certinsky. Michael Vetter obronił 18 rzutów karnych.

Emmit Porter miał potrójną bramkę dla C-NS. Kaye van Leuven obroniła 24.

READ  Polska otrzymuje projekt rozporządzenia UE przedłużający zakaz importu ukraińskiej żywności

Wyniki meczu z New Hartford zaplanowanego na piątek nie były dostępne.